У Дніпрі пройшов творчий вечір відомого блогера Андрія Альохіна

2 года ago Зоря2 Комментарии к записи У Дніпрі пройшов творчий вечір відомого блогера Андрія Альохіна отключены

Короткі оповідання цього автора змушують сміятися та плакати. У кінокартинах він грає французів краще, аніж справжні іноземці. А ще він смачно готує та міркує над написанням кулінарної книги. У Дніпрі пройшов творчий вечір популярного блогера, актора, ведучого та письменника Андрія Альохіна.

Українська зірка Андрій Альохін познайомив присутніх із своїми книжками – «Щоб ви знали», «Родина-тьотя», «Від опівночі до ніколи». Розповів, як писав першу книгу та чому її обкладинка рожева. Поділився, як народжуються його твори та чому вони геть короткі.
– Я автор суперкоротких оповідань. Це замальовки з нашого життя, у яких багато хто впізнає себе. Було навіть таке, що мені писали незнайомці – «навіщо ви розповіли про мій випадок?». Насамперед, мої історії – це щось середнє між вигадкою та правдою, – сказав він.
Автор поділився, що пробував писати романи, та залишився вірним коротким оповіданням.
Секрет популярності творів Андрій Альохін вбачає у їх раптовості – чоловік не сидить над оповіданнями довго, пише їх миттєво, навіть коли натхнення приходить у метро.
Андрій Альохін поділився із присутніми і новим захопленням.
-Останнім часом захопився кулінарією. Готую страви французької кухні. Можливо, я напишу збірку про це. Познайомлю українців із європейською кухнею.
Спілкування із блогером, актором та письменником нікого не залишило байдужим. Учасники зустрічі розходилися із гарним настроєм, світлинами на згадку та автографами.

Поделиться: