У Дніпрі пройшов творчий вечір відомого блогера Андрія Альохіна

1 год ago Зоря2 Комментарии к записи У Дніпрі пройшов творчий вечір відомого блогера Андрія Альохіна отключены

Короткі оповідання цього автора змушують сміятися та плакати. У кінокартинах він грає французів краще, аніж справжні іноземці. А ще він смачно готує та міркує над написанням кулінарної книги. У Дніпрі пройшов творчий вечір популярного блогера, актора, ведучого та письменника Андрія Альохіна.

Українська зірка Андрій Альохін познайомив присутніх із своїми книжками – «Щоб ви знали», «Родина-тьотя», «Від опівночі до ніколи». Розповів, як писав першу книгу та чому її обкладинка рожева. Поділився, як народжуються його твори та чому вони геть короткі.
– Я автор суперкоротких оповідань. Це замальовки з нашого життя, у яких багато хто впізнає себе. Було навіть таке, що мені писали незнайомці – «навіщо ви розповіли про мій випадок?». Насамперед, мої історії – це щось середнє між вигадкою та правдою, – сказав він.
Автор поділився, що пробував писати романи, та залишився вірним коротким оповіданням.
Секрет популярності творів Андрій Альохін вбачає у їх раптовості – чоловік не сидить над оповіданнями довго, пише їх миттєво, навіть коли натхнення приходить у метро.
Андрій Альохін поділився із присутніми і новим захопленням.
-Останнім часом захопився кулінарією. Готую страви французької кухні. Можливо, я напишу збірку про це. Познайомлю українців із європейською кухнею.
Спілкування із блогером, актором та письменником нікого не залишило байдужим. Учасники зустрічі розходилися із гарним настроєм, світлинами на згадку та автографами.