У Дніпрі на ж.м. Лівобережний-3 відкрили новий дитсадок

3 года ago Максим Забуга Комментарии к записи У Дніпрі на ж.м. Лівобережний-3 відкрили новий дитсадок отключены

Сьогодні у Дніпрі на ж.м. Лівобережний-3 відкрили новий дитсадок  – вже другий в регіоні, збудований «з нуля» за європейськими нормами.

Як повідомив голова обласної ради Гліб Пригунов, Ннйближчим часом в регіоні відкриють ще кілька новозбудованих дошкільних навчальних закладів. Цього тижня відкриються також дитячі садочки у Царичанському та Павлоградському районах.

Садок збудували за 1 рік, вартість робіт – 45 млн грн., з них 25 млн грн. – кошти обласного бюджету. Дитячий заклад розрахований на 220 місць. На площі у  майже 3  тис м2 є все, що треба для повноцінного та всебічного розвитку дошкільнят: спортивні та музичні зали, ігрові кімнати, спальні. З дітьми працюють дефектологи, психологи, логопеди.

«Наш регіон розвивається, збільшується народжуваність та кількість молодих родин. Тому будівництво нових соціальних об’єктів для потреб громад актуальне. В обласної та міської влади є повне розуміння, що треба робити для наших громадян. І поки певні кола лише обговорюють політичні дії у країні, ми показуємо конкретні результати, якими покращуємо рівень життя наших громад. Коли постає певна проблема, то обласна і міська влада об’єднують зусилля для її вирішення. І цей дитячий садок – підтвердження цьому», – зазначив Гліб Пригунов.

Поделиться: