У 2019-му «швидкі» області виїжджали на виклики 200 тисяч разів

1 год ago Зоря2 Комментарии к записи У 2019-му «швидкі» області виїжджали на виклики 200 тисяч разів отключены

З початку 2019-го бригади екстреної медицини Дніпропетровщини виїжджали на виклики близько 200 тисяч разів. «Швидкі» вирушали і на ДТП та пожежі, і до хворих та поранених бійців, евакуйованих зі Сходу. Про це повідомив директор Дніпропетровського обласного центру екстреної медичної допомоги Радій Шевченко.

– Порятунок людського життя, коли відлік іде на хвилини, залежить від оперативності, професіоналізму та злагодженості дій членів бригади «швидкої». У нас працює навчально-тренувальний центр, в якому фахівці екстреної медицини постійно підвищують свою кваліфікацію, – підкреслив Радій Шевченко. – У 2019 році бригади нашої області виїжджали за викликами майже 200 тисяч разів. На рахунку у медиків «швидкої» за останні три місяці – 29 випадків успішної реанімації.
Протягом останніх трьох місяців бригади екстреної медицини 617 разів виїжджали на місця ДТП, 372 – на пожежі. Понад 3 тисячі викликів були пов’язані з інсультами, 682 – з інфарктами міокарда.
– Медики доставляли до лікарень області і поранених зі Сходу. Їх привозили з аеропорту, залізничного вокзалу, блокпостів. Загалом допомогли 210 бійцям, – додав Радій Шевченко.
Загалом на Дніпропетровщині працює 280 бригад екстреної медичної допомоги.

Поделиться: