У 2018-му в Покрові капітально відремонтували чотири вулиці

2 года ago Зоря2 Комментарии к записи У 2018-му в Покрові капітально відремонтували чотири вулиці отключены

У 2018-му в Покрові капітально відремонтували чотири дороги. Новий асфальт з’явився на вулицях Тикви й Горького, а також на провулках Павлова й Алтайському. Про це повідомляє прес-служба ДніпроОДА.
У Покрові цьогоріч оновили чотири дороги. Уже з якісним покриттям вулиця Григорія Тикви, через яку пролягає основний маршрут автівок і на якій розташовані промислові підприємства, автовокзал та відділення поліції. Під фінальним шаром асфальту – спеціальна сітка, яка має мінімізувати появу розколин. Для пішоходів – комфортні доріжки.
– Дорога була – суцільні ями, проїхати неможливо. Зараз все чудово. Ще й алейки для пішоходів поробили, – розказала місцева мешканка Віра Смикова.
Не впізнати й одну з найстаріших вулиць Покрова – Горького. На ній розташовані ДЮСШ, управління соцзахисту, дитсадки, цією дорогою мешканці прямують до центрального ринку. Зараз на проїжджій частині – нове покриття з розміткою, для пішоходів – облаштований тротуар.
-Дорога була практично ніякою, уся у вибоїнах, корінням дерев порвало асфальт. Після реконструкції нею їздити приємно, а їжджу практично щодня, – наголосив водій Віталій М’ясніков.
Також у Покрові відремонтували провулки Алтайський і Павлова, які розташовані у приватному секторі. Дороги були з бетонних плит – наразі з якісним покриттям.
– Пам’ятаю провулок Павлова ще з дитинства. Він весь час був занедбаним. Тепер його не впізнати. Рухатися по такій дорозі – одне задоволення. Діти на роликах та скейтах гасають, жіночкам на підборах зручно ходити. Ми всі дуже раді, – сказала місцева мешканка Катерина Кожанова.
– Алтайський – то була суцільна розбита «бетонка». Зараз поклали двошаровий асфальт, підложили сітку, щоб не тріскався. Зробили бордюрчики – вода тепер не йде в городи, а стікає в низину, – поділився місцевий мешканець Володимир Міщенко.
Цьогоріч на Дніпропетровщині обласним коштом уже капітально оновили понад 120 комунальних доріг. На ремонт виділена рекордна сума – 1 млрд гривень.

Поделиться: