Спортсмени з обмеженими можливостями вибороли 15 золотих нагород

2 года ago Зоря2 Комментарии к записи Спортсмени з обмеженими можливостями вибороли 15 золотих нагород отключены

Спортсмени, які травмувався на виробництві, вибороли 15 медалей вищого ґатунку на регіональному етапі VI Всеукраїнської спартакіади «Сила духу». Переможці презентують Дніпропетровщину на національних змаганнях в Ужгороді. Про це повідомили в управлінні молоді і спорту ДніпроОДА.

Ті, хто втратив на виробництві здоров’я, але не позбувся жаги до життя, змагалися в настільному тенісі, шахах, дартсі, бомбаскеті, армрестлінгу та гирьовому спорті. Золотими переможцями на регіональному рівні стали спортсмени з Першотравенська, Жовтих Вод, Кривого Рогу, Покрова, Нікополя, Марганця, Кам’янського, Новомосковська та Павлограда.
Загалом перевіряли волю до перемоги понад 100 учасників.
За підсумками змагань, у загальнокомандному заліку абсолютну першість здобула команда Павлограда. «Срібло» виборола команда Першотравенська. Бронзовим призером стала збірна Марганця.
За словами спортсменів, після таких змагань надовго залишається наснага, народжуються сміливі плани і просто хочеться жити яскравим життям.
Переможці представлятимуть область на завершальному етапі, який відбудеться у вересні в Ужгороді. У програмі фінальних змагань – також шість видів спорту. Лідерів визначатимуть в особистому, командному та загальнокомандному заліках.
Організатори обласних змагань – Фонд соціального страхування України у Дніпропетровській області та обласна організація фізкультурно-спортивного товариства «Спартак».

Поделиться: