Школярів області запрошують долучитися до науково-підприємницької програми

3 месяца ago Зоря2 Комментарии к записи Школярів області запрошують долучитися до науково-підприємницької програми отключены

Космос, людина, екологія та природа, – школярів 13-17 років запрошують взяти участь у безкоштовній науково-підприємницькій програмі для підлітків. На учасників чекають зустрічі з експертами та робота над проєктами.

Реєстрація триває до 27 лютого, – про це повідомили у департаменті освіти і науки облдержадміністрації

– Програму для школярів запустила громадська організація «INSCIENCE» за підтримки Міжнародного Вишеградського фонду. Її мета — створити умови для реалізації підлітками ініціатив, пов’язаних з наукою. Зокрема, учасники зможуть розробити проєкти у сфері робототехніки чи інженерії, астрофізики чи астрономії, біології або генетики. Також підтримуються ідеї, спрямовані на вирішення проблеми глобального потепління, змін клімату, взаємодії людини та природи, – розповіли у департаменті.

Протягом двох місяців учасники відвідуватимуть лекції з бізнесу та працюватимуть над проєктами разом з менторами-науковцями. Заняття будуть проходити у Києві. Свої проєкти школярі зможуть представити на першому в Україні науково-популярному фестивалі «Science Teens Fest», який відбудеться у травні.

Щоб взяти участь у науково-підприємницькій програмі, до 27 лютого слід заповнити онлайн-анкету: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc4YVNL52BlV6RAadlkO2LqHUn2FexGagbJwfROzBf3bXjJRA/viewform. Результати оголосять 12 березня. Деталі – на сайті: https://mon.gov.ua/ua/news/dlya-pidlitkiv-startuvala-naukovo-pidpriyemnicka-programa-v-yakij-mozhna-vtiliti-vlasnij-proyekt-reyestraciya-trivaye-do-27-lyutogo.

Поделиться: