Родичі загиблих АТОвців з Нікополя пройшли медогляд у Дніпрі

2 года ago Зоря2 Комментарии к записи Родичі загиблих АТОвців з Нікополя пройшли медогляд у Дніпрі отключены

З початку листопада понад 300 родичів загиблих АТОвців пройшли безкоштовні медобстеження в обласному кардіоцентрі. Нині – черга Нікополя, звідки приїхали рідні Героїв, – про це розповіли в департаменті охорони здоров’я ДніпроОДА. 

– Родини загиблих бійців проходять комплексні обстеження у кардіолога та «вузьких» спеціалістів. В разі виявлення патології – госпіталізуємо та направляємо на диспансерний облік, – розповіла директор обласного кардіоцентру Олена Лугова.
Медобстеження вже пройшли пацієнти з Дніпра, Кривого Рогу, Павлограда, Новомосковська, Синельникового, Кам’янського та двадцяти районів області. Цього дня – черга Нікополя, звідти приїхали 14 охочих потрапити до лікарів.
– Ми задоволені. Думали, що тут будуть тільки кардіологічні обстеження, але нам запропонували пройти комплексні – і шлунково-кишкового тракту, і очей, і судин. Тут дуже уважні та професійні лікарі. Щиро вдячні організаторам за це, – поділилась мати загиблого АТОвця Людмила Асмолова.
Обстеження родичів Героїв планують продовжувати й надалі.
– Люди після обстежень приходять до нас із вдячністю, адже в районах не завжди можна пройти їх так ґрунтовно. Плануємо запровадити схожу медичну програму для дітей в обласній лікарні на Космічній, – розповіла координатор центру допомоги АТОвцям при ДніпроОДА Наталія Шуліка.
Записатися на медогляд можна у центрі допомоги бійцям АТО при ДніпроОДА. Додаткова інформація – за телефоном: (068) 679 89 61.

Поделиться: