Порадити та обігріти

3 года ago Андрей Богатырёв Комментарии к записи Порадити та обігріти отключены

Редакція привітала переможців традиційного конкурсу передплатників, який проходив у листопаді-грудні 2016 року

«Зоря» завжди намагалася бути ближче до читачів і недарма отримала статус народної газети Дніпропетровщини. Сільська, сучасна та актуальна, такою вона залишається вже багато років. У підсумку — найвищий наклад серед усіх обласних видань.

У квітні наша газета святкуватиме своє перше 100-ліття. Напередодні такої поважної дати ми оголосили серед передплатників на 2017 рік конкурс з цінними подарунками. Життя зараз нелегке, а на селі, де мешкаює левова частка наших відданих читачів, — й поготів.

Тому призи були більш ніж корисні — твердопаливний котел, газова колонка та обігрівач від найкращих світових виробників техніки. Звісно, хто ж не хотів виграти таке! Тому протягом двох місяців ми отримали понад 4 тисячі листів з міст, селищ та сіл області. Там була вся місцева географія—  від Межової до П’ятихаток, від Новомосковська до Марганця, від Верхньодніпровська до Апостолового. Але сліпий жереб та старенький лотерейний барабан визначили всього трьох переможців, яких було запрошено до редакції.

Як ми вже повідомляли, перший приз дістався старшому інженерові-механіку Магдалинівського маслозаводу Валерію Алексєєнку. У гості до нас він приїхав з дружиною Валентиною та дома донечками — дев’ятикласницею Вікою та майбутнім головлікарем (а поки що медсестрою) центральної районної лікарні Магдалинівки Аліною.

Дівчатам у газеті здебільшого подобаються анекдоти. А ось Валентина Андріївна зізналася, що разом з чоловіком читає кожен номер, як кажуть, від корки до корки. Місцеві новини, рецепти, корисні поради — все стає в пригоді.

Пенсіонерка Тетяна Ковач з села Мирове, що на Томаківщині, після нагородження дещо розгубилася. Виявилося, що понад 20 років вона, економіст комбікормового заводу в минулому, возила щомісячні звіти до облуправляння сільського господарства. Тож ледь не розплакалася від спогадів. А потім розказала, що в їх родині газету кілька десятиліть виписував батько, ось і вона — спочатку звикла, а потім «Зоря» їй дійсно сподобалась.

 

 

Напівжартома пані Тетяна зізналась:

— Саджаю по «Зорі» завжди. Та що там — живу по «Зорі»!

І, здається, вона мала на увазі не тільки фірмовий зорянський гороскоп чи популярні місячні календарі…

Несподівана володарка сучасного обігрівача, Ірина Коваль з села Пушкарівка Верхньодніпровського району, ледве не сяяла від щастя. Ще б пак — перемога у нашому конкурсі збіглася для неї з не менш важливою подією: зі Словаччини повернувся її молодший син Богдан. З перемогою у конкурсі піаністів та сертифікатом на продовження професійного навчання за кордоном.

  • Мені здається, що це «Зоря» принесла нам удачу. Недарма виписуємо її понад 15 років… — пані Ірина не приховувала емоцій. — Продовжуйте розповідати про людей, і люди вам віддячать неодмінно.

Дуже приємно було чути таке. Є стимул працювати, продовжувати писати на сучасні та актуальні теми. Про людей і для людей!

Любомир ЛОГОВЕНКО

Поделиться: