Підприємців запрошують подавати заявки на участь у бізнес-інкубаторі

2 месяца ago Зоря2 Комментарии к записи Підприємців запрошують подавати заявки на участь у бізнес-інкубаторі отключены

Лекції та практичні заняття, зустрічі з інвесторами, консультації провідних українських та зарубіжних експертів, – підприємців Дніпропетровщини запрошують взяти участь у бізнес-інкубаторі від програми USAID. Подавати заявки можна до 17 лютого.

– Бізнес-інкубатор для українських підприємців пройде вже втретє. Запрошуємо подавати заявки й підприємців Дніпропетровщини. Учасників навчатимуть, як запустити та розвивати стартапи, підбирати команду, розпоряджатися фінансами, налагодити маркетинг та збільшити продажі. Для бізнесменів це гарна можливість розібратися у своїх сильних і слабких сторонах та виробити стратегію для подальшого розвитку, – сказали в управлінні зовнішньоекономічної діяльності ДніпроОДА.

Програма розрахована на 4 місяці. Взяти участь у бізнес-інкубаторі можуть підприємці, які займаються технологіями. Зокрема, мають стартапи у сфері ІТ, біотехнологій, машинобудування, фармацевтики. Для цього слід заповнити онлайн-заявку: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdT_mshhvsOFeeNFVlbfLKiMq3eaUuI87DPv-rll4ihdX2Rxg/viewform.

Бізнес-інкубатор організовує Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України». Більше інформації на сайті: https://eo.in.ua/.