Обласна влада продовжить підтримувати програми з реабілітації учасників АТО

8 месяцев ago Зоря2 Комментарии к записи Обласна влада продовжить підтримувати програми з реабілітації учасників АТО отключены

Дніпропетровська ОДА продовжить підтримувати програми з психологічної реабілітації учасників АТО. На цьому наголосив новий очільник регіону Олександр Бондаренко під час тренінгу для психологів та військових, який проходить в облдержадміністрації.

– Дякую, що виконуєте велику роботу, дуже важливу для наших Героїв. Переоцінити це неможливо. Соціальна інтеграція людей після війни вимагає виключно комплексного підходу. Будемо раді бачити вас в ОДА і надалі. Будемо підтримувати організацію таких тренінгів, – зазначив Олександр Бондаренко.
Тренінг для психологів та військових проводить всесвітньо відомий американський психолог Френк П’юселік. Він пояснює, як перетворити військовий досвід на власний успіх.
– Задача – зрозуміти, як з вашою допомогою хлопці можуть пройти необхідну «трансформацію». Щоб їхній досвід або події, які мали місце в житті, перетворилися в мудрість, – звернувся до учасників Френк П’юселік.
Учасники програми проходять цілу серію семиденних тренінгів. Нині триває вже третій цикл занять. Планується, що після завершення навчання психологи ділитимуться отриманими знаннями із колегами в містах та районах області.
– Наше головне завдання – навчитися діагностувати швидко, непомітно і якісно, – поділилася психолог, учасниця тренінгу Дар’я Бережанська. – Тренінг дає інструкцію, як налагодити комунікацію з людьми, які повернулися з війни, зрозуміти, що з ними відбувається. Отримані знання вже застосовую на практиці.
В грудні на учасників чекає продовження навчання – черговий семиденний тренінг.

Поделиться: