На Дніпропетровщині запустили всеукраїнський портал для АТОвців та переселенців

1 год ago Зоря2 Комментарии к записи На Дніпропетровщині запустили всеукраїнський портал для АТОвців та переселенців отключены

Робота, освіта, пільги та проекти – це розділи всеукраїнського порталу, що запустили на Дніпропетровщині. Він – для військових, ветеранів АТО та переселенців. Про це повідомили в облдержадміністрації.

– Прагнемо показати, що ветеранський рух в Україні ефективно працює. Продовжуємо презентувати програми підтримки бійців. Сьогодні, наприклад, запускаємо всеукраїнський сервіс для ветеранів війни та внутрішньо-переміщених осіб. Такий портал просили створити самі АТОвці та переселенці, – розповіла начальник управління з питань учасників АТО Дніпропетровської ОДА Наталія Шуліка.
Портал – для АТОвців та переселенців з усієї України. Для них – інформація про роботу, освіту чи пільги.
– Наш головний принцип – повна відкритість. Усі пропозиції щодо роботи чи освіти – безкоштовні. Наприклад, до нас уже долучилася школа з вивчення англійської мови. Ветерани та переселенці можуть записатися та безкоштовно піти на заняття, – сказав один із розробників сайту, представник Міжрегіонального клубу випускників програм уряду США Олександр Каховський.
Особлива гордість розробників – розділ «Проекти». У ньому – військово-спортивні ігри, стрибки з парашутом для бійців з інвалідністю та листи полоненим.
– Кожен проект – важливий та особливий. «Сталева Міць» – це військово-патріотичні ігри, що допомагають бійцям розвантажитись емоційно. FreedomSky – це можливість для людей, які отримали травми на війні, стрибнути з парашутом та забути про обмеження. А в проекті «Україна любить тебе» охочі можуть написати листа полоненим українцям, яких тримають у російських в’язницях, – пояснив ветеран, член Всеукраїнського об’єднання патріотів «Комбатант» Олександр Бован.
Портал постійно буде наповнюватися новинами та пропозиціями. Скористатися ним можна за посиланням: https://ngss.org.ua/.

Поделиться: