На честь свята для дніпрян виступила співачка Alyosha

3 года ago Зоря2 Комментарии к записи На честь свята для дніпрян виступила співачка Alyosha отключены

До Дня захисника України ДніпроОДА підготувала великий концерт. Хедлайнером вечора стала відома українська співачка Alyosha. 

Для концерту біля ДніпроОДА встановили велику сцену Поряд працювала польова кухня, гостей зігрівали кашею та гарячим чаєм. Малечі дарували повітряні кульки в національних кольорах.

Першими на сцену вийшли лауреати фестивалю «Пісні, народжені в АТО». Співали В’ячеслав Купрієнко, Олексій Бик, Олександр Клец, Юрій Сусло та гурт «Tril». Вони виконали і сумні пісні на згадку про загиблих побратимів, і веселі, аби підтримати бойовий дух. Драйвову атмосферу створив гурт «Ангажемент на вівторок». Хлопці заспівали запальний козацький фолк-рок. Під таку музику ніхто не міг встояти на місці.

– Сьогодні – велике свято. Ми хотіли б показати тим хлопцям, які захищають нашу країну на Сході, що ми патріотично налаштовані. Сказати їм велике спасибі за те, що вони, не шкодуючи сил та здоров’я, стоять міцним ланцюгом і ми відчуваємо себе в безпеці, – поділилася гостя концерту Анастасія Строіло, – Найбільше очікую на виступ Альоші. Я вокалістка, умене в репертуарі є пісні цієї співачки. Буду підспівувати.

Останньою на сцену вийшла Alyosha. Вона виконала композиції, які вже встигла полюбитися.  Прихильники підспівували та танцювали під «Калину» та «Феромоны любви». Виконала Alyosha і нові пісні.

– Це свято дуже важливе для кожного з нас. Це день козацтва, день наших чоловіків. Думаю, жодна жінка не обійшлася в житті без поняття «чоловік», «захисник», «козак». Бійці АТО – це теж наші козаки. Я навіть не знаю, якими словами можна віддячити цим людям. Це поклик душі, коли тобі дуже хочеться зробити внесок в захист своєї країни, своєї сім’ї, людей, майбутнього. Я просто молюся за те, щоб у хлопців все було добре, за те, щоб вони були здорові, – поділилася Alyosha

 

Поделиться: