Молодь Дніпропетровщини запрошують на ярмарок вакансій

1 год ago Зоря2 Комментарии к записи Молодь Дніпропетровщини запрошують на ярмарок вакансій отключены

4 квітня у Дніпрі відбудеться «Ярмарок вакансій Імпульс». На зустріч із роботодавцями запрошують студентів та випускників Дніпропетровщини.

– Такі заходи – це гарна нагода для молоді дізнатися більше про актуальні вакансії, можливості стажування та ключові вимоги роботодавців. На ярмарку студенти та випускники зможуть поспілкуватися з представниками компаній та отримати від них корисні поради щодо працевлаштуванн», – розповіли в департаменті освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації.
О 13:00 для молоді проведуть тренінг «Use your English and join IT world». Учасники дізнаються, як потрапити у сферу ІТ без досвіду роботи, які знання та навички для цього необхідні. О 14:00 всі бажаючі зможуть відвідати тренінг «Робота мрії або як побудувати успішну кар’єру у міжнародній компанії». Представники компаній розкажуть, як правильно скласти резюме та успішно пройти співбесіду.
Ярмарок вакансій відбуватиметься 4 квітня, з 11:00 до 16:00. Реєстрація та детальна інформація – на сайті: https://impulse.stud-point.com/dnepr.
Відвідувачів чекають за адресою: м. Дніпро, просп. Д. Яворницького, 19/1, НТУ «Дніпровська політехніка», 1-й корпус. Вхід вільний.
Організовує ярмарок Центр кар’єрного розвитку СТУД-ПОІНТ.

Поделиться: