Митцям області пропонують взяти участь у ярмарку грантів

12 месяцев ago Зоря2 Комментарии к записи Митцям області пропонують взяти участь у ярмарку грантів отключены

Митців області запрошують на Другий міжнародний ярмарок грантів у сфері культури. Він пройде 2 липня на НСК «Олімпійський» у Києві. Грантові проекти презентують іноземні партнери із країн Європи і США. Про це повідомили в управлінні культури, національностей і релігій ДніпроОДА.

– Міжнародний ярмарок грантів – чудовий майданчик для пошуку потенційних партнерів, фінансової підтримки та обміну досвідом. Діячі культури Дніпропетровщини матимуть можливість поспілкуватися з іноземними організаціями-донорами та дізнатися про актуальні гранти, – розповіли в управлінні.
Серед учасників ярмарку – грантодавців – Представництво Євросоюзу в Україні, проект House of Europe, Посольство США в Україні, Чеський центр у Києві, Французький інститут в Україні. Їхні спікери розкажуть про власні ідеї, під які виділяють гранти. Будуть установлені й стенди з інформацією про різні проекти, за які можуть поборотися українські митці.
Наприклад, на ярмарці презентують програму мобільності. Це короткостроковий грант, який виділяють на зарубіжні подорожі для театралів, скульпторів, діячів у сферах живопису, графіки, фотографії. Переможці гранту зможуть відвідати країни Європи та обмінятися досвідом із іноземними митцями.
Організатор – Національне бюро програми ЄС “Креативна Європа” в Україні за підтримки Українського культурного фонду.
Участь у ярмарку безкоштовна. Подати заявку можна до 25 червня (https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfyltYejeqyulwtB3neBTj2ky_UVulrFWNBKRjFndTk4NiiEA/viewform
Подробиці – за е-мейлом creativeeurope.in.ua@gmail.com.

Поделиться: