Мешканці області можуть отримати гранти від посольства Норвегії

1 месяц ago Зоря2 Комментарии к записи Мешканці області можуть отримати гранти від посольства Норвегії отключены

Посольство Норвегії в Україні проводить конкурс проєктних заявок на отримання малих грантів. Їх розмір становить від 1 до 2,6 млн грн. Про це повідомили у Інвестиційно-інноваційному центрі при ДніпроОДА.

-Загальний бюджет програми для України цього року становить 13 мільйонів гривень. Сума однієї заявки повинна бути від 1 до 2,6 млн грн. Проте проєктні заявки на менший бюджет також вітаються. Термін реалізації проєкту – не більше 1 року, – зазначають в Інвестиційно-інноваційному центрі.

Серед пріоритетних напрямків – захист прав людей, гендерна рівність, зміцнення культури демократії та толерантності, захист свободи слова в ЗМІ, інноваційні енергоефективні рішення. Грант можна отримати, зокрема, на організацію тренінгів, конференцій та відвідання виробництв.

Для участі у програмі треба заповнити аплікаційну форму на сайті: https://www.regjeringen.no/en/dep/ud/grants/project_application/id612525/. Дедлайн – 11 березня 2020 року.

Деталі за посиланням: https://www.norway.no/en/ukraine/norway-ukraine/grants-and-projects/call-for-small-scale-grant-project-proposals-for-2020/.

За додатковою інформацією можна звертатися за телефоном: (067) 504 05 05 або на електронну адресу: dnepr.grant@gmail.com.