Громадські організації області запрошують позмагатися за 125 тисяч гривень

2 года ago Зоря2 Комментарии к записи Громадські організації області запрошують позмагатися за 125 тисяч гривень отключены

ГО «Інститут економічних досліджень та політичних консультацій» оголошує грантовий конкурс для неприбуткових громадських організацій. 

Потрібно запропонувати проект з вдосконалення роботи митниці. Максимальна винагорода – 125 тис грн, – про це повідомляє прес-служба ДніпроОДА.  У проектах учасників має бути оцінка роботи місцевої митниці та певні пропозиції щодо її покращення. Проект-переможець повинен реалізуватись до 30 жовтня 2018 року.
Умовою конкурсу є офіційна реєстрація організації в Україні – не менше року на момент завершення конкурсу. Учасники повинні мати досвід з впровадження грантових проектів щодо міжнародної торгівлі. Ще одна вимога – наявність власного веб-сайту та/або сторінки у Фейсбуці.
Політичні партії, релігійні громади, органи державної влади та пов’язані з ними громадські організації участі у конкурсі брати не можуть.
Термін для подання заявок на участь – до 18 години 22 лютого 2018 року. Більш детальну інформацію можна отримати за посиланням. Телефон для довідок: (044) 278 63 42.