До Дніпра йде суттєве похолодання

2 года ago Зоря2 Комментарии к записи До Дніпра йде суттєве похолодання отключены

Аномальне тепло, яке тримається останній час у Дніпрі та області, скоро поступиться місцем осінньому похолоданню. Зміна погоди очікується вже з 21 жовтня.

16 жовтня в Дніпрі було перекрито історичний максимум температури повітря: стовбчик термометра піднявся до позначки 25,6 градусів. За багаторічний період спостережень (з 1886 року) найвища температура в цей день була в 1907 році і становила 23,5 градуси, – про це повідомив начальник Дніпропетровського регіонального центру з гідрометеорології Василь Грінчак.
Але за словами синоптика, вже 20-21 жовтня в Україну почне заходити холодна повітряна маса. Тому спочатку на заході, а потім у більшості областей України денна температура повітря знизиться впродовж суботи-неділі до +9+13 С.
Дніпропетровщина не стане виключенням. Ще 19 жовтня вдень буде + 21С, 20 жовтня температурний максимум – усього +17С, в вже у неділю вдень очікується лише +12+14С, вночі +6+8С. Протягом наступного тижня похолодання продовжиться, до того ж очікуються невеликі дощі.

Поделиться: