ДНУ та IT-компанії регіону спільно готуватимуть майбутніх програмістів

2 года ago Зоря2 Комментарии к записи ДНУ та IT-компанії регіону спільно готуватимуть майбутніх програмістів отключены

Факультет прикладної математики Дніпропетровського національного університету ім.Олеся Гончара та громадське об’єднання IT Dnipro Community підписали Меморандум про співпрацю. Спільні зусилля спрямують на підвищення якості освіти, аби майбутні програмісти відповідали новітнім вимогам на ринку праці.
– Меморандум – знакова подія. Громадська організація, яка представляє інтереси роботодавців, – IT Dnipro Community – запропонувала ДНУ відкоригувати навчальний план дисципліни «Прикладна математика». Пропозицію в університеті підтримали. Тож уже з наступного навчального року студенти працюватимуть за новим планом. IT-галузь сьогодні активно розвивається і може стати проривом не тільки для області, а й для всієї України, – зазначила заступник начальника управління департаменту освіти та науки ДніпроОДА Ірина Шумік.
У студентів факультету прикладної математики ДНУ збільшиться кількість годин з математики. Більш обізнаними вони мають бути й з англійської мови. Крім викладачів вишу, лекції читатимуть і самі роботодавці.
Крім того, ІТ-компанії готують актуальні прикладні кейси, які студенти розбиратимуть під час проходження практики.
– Для ІТ-компаній це реальна можливість вплинути на навчальний процес в довгостроковій перспективі. Прагнемо підготувати більш кваліфікованих спеціалістів. ІТ-сфера сьогодні дуже популярна, однак тут треба мати фундаментальні знання, – зауважив виконавчий директор IT Dnipro Community Євген Гостіщев. – У найближчі роки перенасичення фахівців на ринку інформаційних технологій не передбачається. Навпаки, відчуваємо дефіцит кадрів.
IT Dnipro Community – громадське об’єднання, яке нараховує майже 20 ІТ-компанії області. Свої зусилля спрямовують на розвиток галузі інформаційних технологій.