Дніпряни стали чемпіонами Європи з тхеквондо

09.12.2019 19:28   -
Новини

Восьмого грудня у м. Зіндельфінген (Німеччина) закінчився І чемпіонат Європи з тхеквондо ВТФ серед дітей та 34-й міжнародний турнір з тхеквондо ВТФ «Park Pokal Cup».

Спортсмени дніпровської міської спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву на цих змаганнях завоювали три медалі чемпіонату Європи і п’ять медалей «Park Pokal Cup». Зокрема, на І чемпіонаті Європи серед дітей золото здобула Яна Савустьянова (9-11 років, – 43 кг), срібло – Марія Леонова (9-11 років, -39 кг), бронзу виборов Олександр Купріянов (7-8 років, -26 кг).
Водночас на 34-му «International Park Pokal Cup» золото у двох категоріях: кадет (+ 59 кг) та юніор (-63 кг) виборола дніпрянка Марія Думіна. У категорії кадет (-55 кг) золото здобула Олександра Виноградова, срібло у категорії кадет (-43 кг) виграла Яна Савустьянова, а бронзу у цій же категорії – Марія Леонова.