Дніпрян запрошують подарувати бібліотеці книгу

2 месяца ago Зоря2 Комментарии к записи Дніпрян запрошують подарувати бібліотеці книгу отключены

14 лютого, у Міжнародний день дарування книг, Дніпровська Центральна міська бібліотека оголошує акцію «Подаруй книгу бібліотеці», яка пройде під гаслом: «Даруй книжки з любов’ю». Долучитись до акції може кожен бажаючий.

 Як повідомляється на офіційній ФБ-сторінці бібліотеки, це може бути нова книжка або екземпляри з домашньої книжної полиці. У будь-якому бібліотекарі будуть вдячні всім дарувальникам, які своїм прикладом надихають інших, популяризують читання та сприяють поповненню фондів бібліотеки.

Принести книжки можна з 14 по 29 лютого, з  9:00 до 17:00, до тренінговому центру міської бібліотеки (Дніпро, вул. Воскресенська, 23). Тут можна не тільки залишити книжкові дарунки, а й зробити світлину у тематичній фотозоні на згадку про добру та корисну справу. 

Нагадаємо, що добровільна ініціатива дарування книг започаткована у 2012 році засновницею відомого сайту дитячої книги Delightful Children’s Books, Еммі Бродмур. Її мета – популяризація книг, читання, підвищення зацікавленості й доступу до книг та бібліотек.