Дніпрян запрошують на безкоштовні експрес-курси з англійської

2 года ago Зоря2 Комментарии к записи Дніпрян запрошують на безкоштовні експрес-курси з англійської отключены

Держслужбовців, поліцейських, студентів, спеціалістів з вищою освітою та старших школярів запрошують дізнатися більше про Сполучені Штати Америки і покращити розмовні навички з англійської.

Безкоштовні експрес-курси проходитимуть у Дніпропетровській обласній універсальній науковій бібліотеці, – про це повідомили в департаменті освіти та науки ДніпроОДА.
– Експрес-курс «Активуй англійську!» підійде тим, хто має базовий рівень знань і бажає його підвищити. За основу взяли підручник британського автора Девіда Піті “ALL TALK”. Учасники виконуватимуть розмовні вправи у парах. Така форма роботи підготує слухачів курсу до розмов англійською на різноманітні побутові теми: знайомство, житло, роботу, улюблені розваги та транспорт. Автор підручника пропонує найпростіші конструкції та нагадує тільки основи граматики, що дозволить слухачам курсу подолати мовний бар’єр та нарешті заговорити англійською, – зазначили в департаменті.
Початок курсу – 6 лютого. Він складається з 10 лекцій. Заняття триватимуть три місяці та проходитимуть щовівторка, по 1,5 години.
Всі лекції міститимуть інформацію про традиції англомовних країн та їх відмінність від традицій в нашій країні. Записатися на курси можна в бібліотеці. З собою мати паспорт.
Адреса: м. Дніпро, пр. Яворницького, 18, 2 поверх, кімната 19. Телефон для довідок: (095) 509 22 99.

Поделиться: