Дніпровські активісти приєдналися до акції «Зігрій людину»

1 месяц ago Зоря2 Комментарии к записи Дніпровські активісти приєдналися до акції «Зігрій людину» отключены

Нещодавно на дніпровському житловому масиві Парус можна будо спостерігати цікаву картину – на деревах та просто на лавках висіли та лежали теплі речі: пальта, светри, куртки. Як виявилося, це – благодійна акція «Зігрій людину», яка почалася в Києві й наразі підхоплена активістами в регіонах.

Суть акції в тому, що волонтери збирають вживані, але чисті й у гарному стані теплі речі, які потім безкоштовно розповсюджують у людних місцях. Зрозуміти, що цю річ можна взяти, допомагає спеціальна табличка «Це для вас! Нехай ця річ вас зігріє».

Акція «Зігрій людину» вже кілька місяців успішно проводиться київськими активістами, яких надихнув приклад європейських благодійників, що з осені розвішують теплі куртки й шарфи на деревах. Приклад столичних волонтерів підхопили у Львові, Луцьку, Вінниці, Черкасах, а наразі й у Дніпрі.

Теплі речі дніпровські волонтери – Андрій та Дмитро – вирішили розвісити у сквері на спальному житловому масиві Дніпра Парус.

– Логіка проста  – тут багатолюдне місце, до того ж у цьому районі багато пенсіонерів, багатодітних родин та безпритульних – тобто людей, яким можуть бути потрібні ці речі, – кажуть волонтери.

Першу партію одягу дніпряни збирали по друзях та знайомих, надалі сподіваються на допомогу небайдужих.

Фото з сайту 9-го каналу