Дніпровська патрульна поліція отримала нове обладнання для оформлення ДТП

2 года ago Зоря2 Комментарии к записи Дніпровська патрульна поліція отримала нове обладнання для оформлення ДТП отключены

Мерія Дніпра передала патрульній поліції міста спеціальні знаки-стовбці для оформлення ДТП. Їх придбали в Німеччині. Таке приладдя використовують у більшості європейських країн. Стовбці, що допомагають огородити місце аварії, замінять застарілі пластикові конуси.

Знаки добре видно на дорозі – незалежно від погоди та часу доби. Кожен пристрій заввишки близько півметра та має стійку прорезинену основу. Їх можна складати, тож багато місця в машині вони не займають. Зверху на стовбці встановлено сигнальний ліхтар із помаранчевим світлом. Він живиться від батарейок, а акумуляторів вистачає приблизно на 70 годин безперервної роботи.
Загалом патрульній поліції передали 28 комплектів знаків – по три на кожен екіпаж. Правоохоронці кажуть: такої кількості достатньо.
– Це – корисний подарунок. На жаль, з’явилось багато водіїв, котрі полюбляють екстрим та їзду на швидкості. Тож ДТП чимало, а конуси, як відомо, – пройдений етап. Їх інколи не помічають та наїжджають на них. Незручно – патрульні бігають потім збирають їх. Коли потрібно огородити місце пригоди, ці стовбці у нашій службі будуть дуже важливі, – зазначила заступник начальника управління патрульної поліції у Дніпропетровській області Лілія Наумушкіна.

Поделиться: