Дніпропетровщина співпрацюватиме з Республікою Корея

8 месяцев ago Зоря2 Комментарии к записи Дніпропетровщина співпрацюватиме з Республікою Корея отключены

Дніпропетровщина розвиватиме відносини із Республікою Корея у сфері новітніх технологій. Про це йшлося на зустрічі очільника області Олександра Бондаренка із Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Корея в Україні Кі-Чан Квоном.

– Дніпропетровщина зацікавлена у співпраці з іншими країнами та залученні іноземних інвестицій в розвиток регіону. Тому сподіваємося на активізацію співробітництва із Республікою Корея саме у бізнес-відносинах, особливо у сфері високих технологій. З боку адміністрації гарантуємо повну підтримку інвест-проєктів та «зелений коридор» для їх реалізації, – підкреслив голова ДніпроОДА Олександр Бондаренко.
Дніпропетровщина готова розвивати новітні технології спільно з партнерами із Республіки Корея в будівництві доріг, екологічній та аграрній сферах.
– Потенціал співробітництва обох країн дуже великий. Ми зацікавлені розвивати відносини у галузі торгівлі. Міжнародні інвестиції – також у сфері наших інтересів, – зазначив Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Корея в Україні Кі-Чан Квон.
Корейській делегації передадуть перелік інвестиційних проєктів, які можна реалізувати в Дніпропетровському регіоні. Кі-Чан Квон пообіцяв ознайомити з ним підприємців у своїй країні.
Олександр Бондаренко запросив учасників зустрічі на економічний форум, який планують провести на Дніпропетровщині вже навесні 2020-го.

Поделиться: