Дніпро відвідали студенти-лідери зі всієї України

2 года ago Зоря2 Комментарии к записи Дніпро відвідали студенти-лідери зі всієї України отключены

2 квітня 40 студентів Української академії лідерства з різних регіонів України завітали до офісу «Агентства розвитку Дніпра». Мета візиту – знайомство з ключовими інвестиційними проектами команди агентства та досвідом їхнього впровадження.

Також молоді люди і працівники «Агентства розвитку Дніпра» обмінялися думками щодо взаємодії влади і бізнесу, обговорили питання інновацій, підприємництва та державотворення, – про це повідомляє прес-служба Дніпровської міськради. Крім цього, гості поспілкувалися з автором книги «Держава біля керма: теорія та практика українського економічного націоналізму (ХХ – початку ХХІ ст.)», економістом, директором «Агентства розвитку Дніпра» Володимиром Панченком.
Після цього делегація Української академії лідерства вирушила на вуличну екскурсію «Козацькі витоки міста Дніпра». Її провів історик Гліб Стрижко, відомий містянам завдяки організації просвітницьких заходів від «Агентства розвитку Дніпра». Він також є співзасновником молодіжного простору «Кузня української інтелігенції» у Дніпрі.