Бійців АТО запрошують безкоштовно вивчати англійську

2 года ago Зоря2 Комментарии к записи Бійців АТО запрошують безкоштовно вивчати англійську отключены

Більше 100 бійців АТО з Дніпропетровщини наразі опановують англійську мову на курсах від ДніпроОДА, й набір на курси триває. Навчання безкоштовне, – про це повідомляє прес-служба ДніпроОДА.

– Третій рік поспіль АТОвці можуть безкоштовно вивчати англійську мову. Курси вже пройшли понад 400 бійців, ще 100 – нині поглиблюють свої знання, – розповіли у прес-службі.
Анатолій Гирка вчиться на курсах англійської вже понад рік.
– За фахом я науковець. Виникла потреба писати статті, анотації іноземними мовами. Це вимагає якісних знань, тому я вирішив піти на курси від ДніпроОДА. Заняття мені подобаються. Викладачі шукають індивідуальний підхід до кожного. За допомогою живого спілкування ми надолужуємо згаяне. За рік я значно покращив знання з англійської, – зазначив АТОвець.
Перед початком навчання бійці проходять тестування. Групи формуються в залежності від рівня знань. Заняття проходять декілька разів на тиждень.
– Спершу всі трохи соромилися одне одного. Але ми познайомились ближче і зараз у нас дуже дружелюбна атмосфера на заняттях. Хлопці старанно навчаються і тому мають гарні результати, – сказала викладач Анна Манжула.
Записатись на курси можна протягом всього року. Для цього потрібно звернутись у Центр допомоги учасникам АТО при ДніпроОДА. Телефон: (056) 742 86 62.