250 обласних чиновників пройшли курси зі стресостійкості

3 года ago Зоря2 Комментарии к записи 250 обласних чиновників пройшли курси зі стресостійкості отключены

На Дніпропетровщині завершився останній тренінг зі стресостійкості для працівників Центрів адмінпослуг області. Спеціалізований курс пройшли всі 250 співробітників ЦНАП, – про це повідомила заступник начальника управління департаменту економічного розвитку ДніпроОДА Олена Лічманенко. Практичні семінари зі стрес-менеджменту для працівників ЦНАП Дніпропетровщини – спільний проект ДніпроОДА та Фонду Східної Європи за програмою EGAP.
– Робота адміністратора ЦНАП складна і дійсно стресова. Люди приходять з різними проблемами, не завжди вони налаштовані позитивно. Все невдоволення “виплескують” на співробітників Центрів, – розповіла Олена Лічманенко. – Курси стресостійкості стартували у грудні 2016-го. Відтоді тренінг пройшли всі працівники ЦНАП області. Загалом – 12 груп.
Кожна група пройшла дводенний тренінг, який включав набір практичних технік і вправ зі стрес-менеджменту. Під час першої частини занять опановували власне стресостійкость – вчилися керувати емоціями та відновлюватися після напруженого робочого дня. Друга частина була присвячена клієнтоорієнтованості – працівникам ЦНАП розповідали, як краще доносити відвідувачам необхідну інформацію.
– Ми вчимося мислити позитивно, правильно дихати, управляти своїм станом, розслаблятися. Ці знання, як насіння, яке потрібно вирощувати, поливати, розвивати. Тоді це програмується, як будь-яка навичка, і дає дуже великий ефект. Якщо використовувати ці техніки системно, людину буде не впізнати, – пояснила тренер-консультант Тетяна Горобець.
В свою чергу, учасники тренінгу впевнені: техніки зі стресостійкості стануть у нагоді не лише на роботі, а й в інших сферах життя.

Поделиться: