ЗВІДКИ ЧЕКАТИ ДОПОМОГИ

2 месяца ago Zorya Комментарии к записи ЗВІДКИ ЧЕКАТИ ДОПОМОГИ отключены

На Дніпропетровщині «Опозиційна платформа – За життя» збільшує обсяги допомоги безпосередньо людям

Центр соціальної відповідальності Дніпра, заснований керівником Дніпропетровської регіональної організації «Опозиційна платформа – За життя» Геннадієм Гуфманом, з кожним днем нарощує темпи роботи.

Головне завдання Центру – допомагати пенсіонерам, які через певні обставини не можуть дотримуватися режиму карантину.

Кількість підопічних Центру, яким волонтери вже доставили проднабори, сягає десятка тисяч.

Уже тиждень, як Кам’янська організація партії «Опозиційна платформа – За життя», підхопивши ініціативу обласного центру, організувала волонтерський центр «Ми обираємо життя». За цей час волонтери відвідали понад 400 одиноких літніх людей, принесли їм необхідні продукти та підтримали добрими теплими словами. Також волонтери Кам’янського відгукнулися на прохання державних установ і організацій, у тому числі й жителів модульного містечка переселенців із зони АТО, та передали більше 40 комплектів розпилювачів та дезінфекторів для обробки приміщень і територій.

Зараз за підтримки Геннадія Гуфмана подібні волонтерські Центри соціальної відповідальності з єдиною назвою «Ми обираємо життя» створено ще в кількох містах по всій області: Покрові, Новомосковську, Нікополі та Павлограді.

«Отриманий досвід у Дніпрі показав, наскільки важлива і затребувана робота волонтерського Центру соціальної відповідальності. Зараз ми ділимось нашим успішним досвідом з колегами по партії в області й залучаємо їх до органЬації з нашою підтримкою таких волонтерських рухів на їх територіях по всій Дніпропетровській області», – зазначив Геннадій Гуфман.

Розпочав свою роботу волонтерський центр «Ми обираємо життя» в Покрові. Перша партія продуктів для жителів з групи ризику розфасована.
Волонтери вже розносять ці проднабори літнім землякам.

50 000 медичних масок і стільки ж дезінфекторів замовила Новомосковська парт-організація безпосередньо у сертифікованих виробників,
щоб забезпечити необхідними засобами гігієни жителів міста. Розпочинає активну роботу волонтерський центр у Новомосковську. Активісти партії закупили харчі й почали розвозити проднабори одиноким пенсіонерам.

У Кривому Розі лідер місцевого активу партії «Опозиційна платформа – За життя» Олексій Лавриненко теж опікується старенькими, які потребують допомоги. Організовано міський штаб і щоденно розвозять продуктові набори, засоби гігієни і маски десяткам одиноких городян старше 60 і сім’ям, які опинилися у скрутному становищі.

Віктор МУЗИЧЕНКО

Поделиться: