Юні самбісти з Дніпропетровщини вибороли «золото»

В місті Ірпінь Київської області пройшов чемпіонат України з бойового самбо. Дитяча підгрупа збірної Дніпропетровщини посіла перше місце на змаганнях

Про це розповіли в управлінні молоді і спорту ДніпроОДА.

«Від області на змагання їздили близько 30 спортсменів. В загальному заліку наші  юніори посіли друге місце. А от діти від 11 до 14 років вибороли «золото»  у своїй віковій категорії», – розповів представник збірної Дніпропетровщини, тренер з бойового самбо Максим Серебрянський.

На Київщині змагалися більше трьохсот спортсменів з 16-ти областей. Найбільше довелося «потягатися» зі столичними самбістами, які виявилися гідними суперниками. Їх боротьба була доволі технічною, зазначив тренер.

«Яскраво виступили, зокрема, Володимир Сисо з юніорів та Вадим Шабадаш із дорослої команди. Дитяча збірна просто «порвала» всіх, – додав Максим Серебрянський. – Тепер наші самбісти готуватимуться до наступних змагань: кубку України «Схід», який пройде в Дніпрі у грудні».