Диск пісень, народжених в АТО, презентують у прямому ефірі

2 года ago Зоря3 Комментарии к записи Диск пісень, народжених в АТО, презентують у прямому ефірі отключены

Концерт з презентації диску пісень, народжених в АТО, покажуть у прямому ефірі. Він відбудеться 29 вересня«Вже завтра – презентація диску з композиціями лауреатів всеукраїнського фестивалю «Пісні, народжені в АТО». Зал, де проходитиме концерт, вміщує понад дві тисячі людей. Проте запрошення на нього закінчилися ще минулого тижня. Організуємо онлайн-трансляцію, щоб усі бажаючі змогли послухати талановитих бійців та українських зірок -гурти «Скрябін» та «Іспанія», – розповів голова ДніпроОДА Валентин Резніченко.

Презентація розпочнеться о 19.00. На сцену київського концерт-холу вийдуть АТОвці-учасники фестивалю. Зокрема, кілька пісень виконає гурт «TRIL» і її соліст, військовий Юрій Сусло. В цьому році хлопці зняли свій перший кліп на пісню «Попіл» і вже зараз працюють над другим відео.

На концерті прозвучить й пісня «Він виходив з-під Іловайська», яка практично стала народною. Її співають багато АТОвців та волонтерів, та мало хто з них знає авторів цієї композиції – гурт «Patriot music ua». Хлопці ніколи не виходили на велику сцену, а лише записували свої композиції на аудіо. Вперше перед численною аудиторією вони виступатимуть на презентації  диску «Пісень, народжених в АТО».

Другий диск фронтових композицій почали записувати одразу після завершення цьогорічного всеукраїнського фесту «Пісні, народжені в АТО», який навесні організували ДніпроОДА та обласна асоціація воїнів АТО. До збірки увійшли 76 пісень талановитих бійців, тираж – 5 тисяч екземплярів.

Всі, хто не потрапить на презентацію збірки, може подивитися її у прямому ефірі тут.