Агентство розвитку Дніпра поділилося досвідом проведення просвітницьких заходів

2 года ago Зоря3 Комментарии к записи Агентство розвитку Дніпра поділилося досвідом проведення просвітницьких заходів отключены

Дніпропетровська обласна адміністрація перейматиме досвід проведення просвітницьких заходів Інституту історії Дніпра, який є структурним підрозділом комунального підприємства «Агентство розвитку Дніпра»

Про це заявив представник підприємства, директор інституту Олег Репан.

Інститут історії Дніпра вже добре відомий містянам та гостям обласного центру. З початку року агентство та інститут у його складі провели 20 просвітницьких акцій у різних куточках міста, допомагаючи пересічним громадянам стати більш обізнаними в історії походження назв вулиць Дніпра, перейменованих під час декомунізації. Відтепер подібні заходи проводитимуть і на території всієї Дніпропетровської області.

«Дніпропетровська обласна адміністрація зацікавилась нашим досвідом і, оскільки в області також багато перейменованих вулиць, ми об’єднали зусилля. Сьогодні, під час семінару-тренінгу «Нові вулиці Дніпропетровщини», ми передаємо методику: як підготувати матеріали, які способи донесення інформації до людей краще спрацьовують, чим відрізняється приватний сектор від центральних вулиць у цьому аспекті», – зазначив Олег Репан.

На семінар-тренінг до офісу агентства були запрошені 35 працівників органів місцевого самоврядування та місцевих органів влади області, відповідальних за питання національно-патріотичного виховання молоді.

Разом з учасниками семінару Олег Репан провів просвітницьку акцію на вулиці Святослава Хороброго. Після цього відбулося обговорення її сприйняття перехожими, методики взаємодії з населенням та розробки підходів до проведення таких заходів у себе на місцях.

Уже наприкінці жовтня у Дніпрі стартує другий сезон просвітницьких акцій від Агентства розвитку Дніпра. На городян чекають нові цікаві розповіді про топоніми. Безпосередні учасники подібних просвітницьких заходів – історики, тому активісти оперують лише перевіреними даними, заохочуючи людей до здобуття нових знань.