Директор Державного центру зайнятості Ольга Макогон з робочим візитом відвідала Дніпропетровщину, яка стала «стартом» впровадження пілотного проєкту Інститут «Консультанта роботодавця».
У Криворізькому міськрайонному центрі зайнятості О.Макогон підвела підсумки пілотного проєкту Інститут «Консультанта роботодавця» та взяла участь у засіданні круглого столу з провідними роботодавцями міста Кривого Рогу.
Працівники Дніпропетровської обласної служби зайнятості презентували власні напрацювання, розповіли, як відбувалась реалізація впровадження Проєкту та поділились своїми здобуткам у впровадженні Пілоту.
За три місяці впровадження Проєкту відбулись позитивні зрушення, які говорять про концептуальні зміни в обслуговуванні роботодавців Дніпропетровщини. «Ми пересвідчились, що за час його реалізації зріс рівень укомплектування вакансій та забезпечення роботодавця необхідними працівниками. Виросла взаємна відповідальність консультантів роботодавця та кар’єрних радників щодо забезпечення працедавця кваліфікованими кадрами. Поставлена мета: пошук роботи клієнту в двомісячний термін», – зазначає директор Дніпропетровського ОЦЗ Вікторія Кузнецова.
У рамках робочого візиту відбулось засідання круглого столу з провідними роботодавцями міста Кривий Ріг за участю голови Криворізької міської ради. Учасникам засідання презентували стратегією розвитку державної служби зайнятості, результати взаємодії з ринкоутворюючими підприємствами Криворіжжя та обговорили основні завдання щодо забезпечення зайнятості на Україні.
За словами очільниці Державного центру зайнятості О. Макогон, мета впровадження Пілоту полягає у розширенні підходів до надання послуг роботодавцям з урахуванням специфіки підприємницької активності регіону, особливостей розвитку регіонального ринку праці та загального балансу між попитом і пропозицією робочої сили.
«Наразі на Дніпропетровщині вже підведені підсумки пілотування проєкту Інституту «Консультанта роботодавця». Варто визнати, що практичні напрацювання у впроваджені проєкту Дніпропетровською службою зайнятості, мають бути перенесені на загальноукраїнський рівень. Ми повинні сформувати унікальну, якісну та найбільшу базу вакансій легальної роботи в Україні, спростити процеси комунікації з роботодавцями за допомогою зручних електронних сервісів. Наша задача працювати легально, ефективно, відверто і на перспективу та виступити головним гравцем на ринку праці щодо надання послуг з працевлаштування населенню та укомплектування потрібними кадрами роботодавців», – підсумувала Ольга Макогон.