ДЯКУЄМО ЗА ЖИТТЯ! Уся Дніпропетровщина відзначала День Великої Перемоги

8 месяцев ago anelya Комментарии к записи ДЯКУЄМО ЗА ЖИТТЯ! Уся Дніпропетровщина відзначала День Великої Перемоги отключены

Завдяки «Опозиційній платформі – За життя» ветерани не залишилися без допомоги і уваги, а День Перемоги на Дніпропетровщині, незважаючи ні на що, ніколи не буде забутий.

Святкувала вся Дніпропетровщина!

9 Травня партактиви «Опозиційної платформи – За життя» в усіх містах і районах Дніпропетровської області вшанували пам’ять героїв Великої Вітчизняної війни, поклали квіти до меморіалів і пам’ятників, привітали ветеранів.

«Незважаючи на обмеження, на карантин, біля пам’ятника Слави в Дніпрі – квіти, люди та особлива атмосфера… Але найголовніше – те, що в серці, -зазначив лідер «Опозиційної платформи – За життя» в Дніпропетровській області Геннадій Гуфман. – Доки пам’ять про покоління переможців живе в мільйонах сердець, не буде забутий їх подвиг. ДЯКУЄМО ЗА ПЕРЕМОГУ! ДЯКУЄМО ЗА ЖИТТЯ!»

На День Перемоги Дніпропетровська область підхопила всеукраїнський флешмоб, ініційований «ОП – За життя»: у Дніпрі, Кривому Розі та Кам’янському пройшли автопробіги на честь 75-річчя Великої Перемоги. У них взяли участь партійці з довколишніх населених пунктів по всій області.

У Кам’янському майже півсотні автомобілів партій-ців і городян зібралися біля пам’ятного знака – танка Т-34. Учасники автопробігу поклали квіти до легендарного танка, а також до стели воїнам-визво-лителям. О 12.00, як і по всій країні, з машин зазвучала пісня «День Перемоги».

Далі колона рушила до селища Карнаухівка, до братської могили – пам’ятника загиблим воїнам-визволителям.

«Навколо нас по всьому маршруту панувала тепла, дружня атмосфера єднання: перехожі радо вітали, махали руками. Учасники автопробігу дякували за те, що у них попри все з’явилася можливість відсвяткувати 9 Травня», – розповідає керівник Кам’янської парторганізації ОПЗЖ Тетяна Чередник.

У Кривому Розі автоколона з майже трьох десятків автомобілів партійців і городян під військові пісні рухалася уздовж
центральних проспектів. Гудками клаксонів учасники автопробігу закликали криворіжців не забувати про цей день. І люди на вулицях дуже позитивно відгукувалися. Ще кілька автомобілів містян приєдналися до автопробігу під час руху. Від міськради колона пройшла до скверу 60-річчя Перемоги, де учасники акції поклали квіти до братської могили.

А напередодні великого свята партійці області привітали ветеранів ВВВ Дніпропетровщини. На допомогу ветеранам сім’я Віктора Медведчука і Оксани Марченко передала 20 тисяч продуктових наборів до всіх областей України, зокрема Дніпропетровської. Щоб нікого не забути, навіть у маленьких і віддалених селах, в Дніпропетровському регіоні була проведена велика робота.

«Сьогодні залишилося, на жаль, дуже небагато учасників ВВВ, очевидців тих подій, яким ми можемо особисто подякувати за їх мужність і відвагу. І ми провідали ветеранів, привітали і передали допомогу кожному з них», – повідомив Геннадій Гуфман.

Також напередодні 9 Травня обласний керівник ОПЗЖ відвідав декілька міст Дніпропетровської області, де вшанував пам’ять загиблих героїв і зустрівся з партійними активами.

Кривий Ріг – місто з великим потенціалом

У Кривому Розі обговорили важливі поточні питання і перспективні проекти.
«Кривий Ріг посідає провідне місце в роботі обласної організації нашої партії. Це місто з величезним потенціалом. У планах у нас дуже багато соціально важливих і корисних проектів», – зазначив Геннадій Гуфман.
У Кривому Розі він вшанував пам’ять полеглих героїв, разом з керівником Криворізької парторганізації Вадимом Віншелем поклав квіти до монумента «Перемога».

Нагадаємо, з початком загальнонаціонального карантину криворізькі партійці одними з перших підтримали ініціативу Геннадія Гуфмана і створили Центр соціальної відповідальності. За півтора місяця вони вже доставили продуктову допомогу для майже 1500 людей похилого віку.

У рамках проекту «Дякуємо за життя» Геннадій Гуфман побував у Нікополі

Візит Геннадія Гуфмана до Нікополя розпочався з відвідання братської могили біля села Лебедине.

«Біля таких пам’ятників, далеко від міста, просто посеред поля, особливо відчувається масштабність тієї війни і масштабність тієї Великої Перемоги. Силами наших партійців за півроку цей пам’ятник був повністю відновлений і реконструйований», – зауважив Геннадій Гуфман.

За словами Юрія Мацка, керівника Нікопольської парт-організації, більше десятка років цей пам’ятник ніхто не відновлював, він був сильно пошкоджений часом і вандалами.

Також разом з активістами партії Геннадій Гуфман вшанував подвиг героїв Другої світової війни біля Алеї Слави в центрі Нікополя.

Керівник обласної ОПЗЖ завітав і до модульного містечка для переселенців та привітав з Днем Перемоги ветерана, учасницю війни Галину Петрівну Дерев’янко. Переживши жахи тієї страшної війни, вона втратила все під час сучасних бойових дій на Донбасі.

У ході візиту до Нікополя Геннадій Гуфман обговорив з місцевими партійцями подальшу роботу з розвитку проектів у районі.

Нагадаємо, що нікопольські активісти і волонтери з перших днів приєдналися до роботи Центру соціальної відповідальності. За цей час понад 800 пенсіонерам віку 65+ надана продовольча допомога, і робота триває.

Анна АЛЕКСЄЄВА

Поделиться: