Газета "ЗОРЯ"

У Дніпрі продовжують прибирати незаконні прибудови

Ще один гараж відправили на демонтаж. Незаконну прибудову прибрали на вулиці Молодогвардійській. У такий спосіб владці Дніпра поступово очищують місто від навали незаконних прихатків. З початку тижня це вже третій об’єкт, який прибирають комунальники.

На вулиці Молодгвардійській, 69 з ранку працює техніка. Комунальники прибирають незаконну споруду.

“Демонтажсооружения самовольно построенного, которое было обнаруженонашим инспектором который контролирвал данный район. Было оставлено предприсание на предосталение документов. В данному случае их нет, поэтому боли принято решение демонтировать”, – Ігор Волошин головний спеціаліст управління контролю за благоустроєм Дніпровської міськради.

Боротьбу з незаконними спорудами в Дніпрі ведуть останні кілька років. Щомісяця виявляють та прибирають від 5 до 10 незаконних обєктів.

“Работники комунального предприятия управления по контролю за благоустроем миста выполняют демонтаж незаконных пристроек”, –  Руслан Мороз начальник інспекції з благоустрою міської ради Дніпра.

Це так на початку тижняначальник інспекції з благоустрою демонстрував власноруч зафільмовані кадри, як в оточенні муніципальної варти, комунальники прибирають флігель у дворі однієї з катерининок на Старокозацькій 16.

“Любая пристройка к дому квартире, зданию это новые строительные работы. И затем на совей собственной земле с разрешения начала строительных работ уже можно законно спокойно пристраивать. В данном случае не было сделано ничего”, – Руслан Мороз начальник інспекції з благоустрою міської ради Дніпра.

У мерії додають, нові господарі готували споруду під комерцію і планували її ремонт. Однак замість реконструкції, збудували ще один прихаток. Не маючі при цьому жодних дозвільних документів.

Вулиця Шмідта 43, місцевий мешканець Олександр Лубко демонструє, як на його очах прибрали новенький паркан.

“Это все жильцы же по договоренности скидывались и ставили этот забор раньше был такой забор как рабица, потому что люди ходили тут кто-то там по нужде ходил”, – Олександр Лубко мешканець буд. 43, вул. Шмідта.

У мерії говорять, паркан це пів біди. За ним, комунальники побачили так званий «шанхай». Впритул до п’ятиповерховий мешканці першого поверху прибудували собі кілька флігелів. І усе це без будь-яких дозвільних паперів.

Разумеется для совершения таких действий нужно сделать ряд шагов, сделать землеотвод на площадь, куда вы собираететсь что-то пристраивать, второе согласовать в главном архитектурном управлении. Взять в ГАСКе разрешение на начало строительных работ”, – Руслан Мороз начальник інспекції з благоустрою міської ради Дніпра.

Але, зазвичай усі ці етапи, мешканці обходять, додає Руслан Мороз. На цьому тижні КП «Благоустрій» прибрав кілька таких споруд. Та найгучніший випадок стався наприкінці серпня, коли зносили не прибудову, а незаконно зведені будинки.

“Тут был притон, мы заехали, когда выходили девочки, когда зашли там все приспособления для сам-мазо, тут рассадник был”, – Ігор Жилін директор КП “Дніпроековторресурс” Дніпровської міської ради.

Два будинки були зведені у 2011 році братами Каснерами без жодних дозвільних документів та без відведення земельної ділянки. На їх знос, знадобилося майже 10 років.

Всего за 2021 год было демонтировано по городу более двухсот если не ошибаюсь, 211 незаконных сооружений, но здесь включаются как пристройки, так и заборы, назконные гаражи, балконы”, – Руслан Мороз начальник інспекції з благоустрою міської ради Дніпра.

У Дніпрі продовжуватимуть прибирати нашвидку зведені прихатки. Владці кажуть, місто має власну архітектурну стратегію, яка не схожа на неконтрольовану забудову азиатських базарів.

Источник: ДніпроTV