ДЕ ТИ, МОЯ ДОЛЕ?

1 месяц ago Zorya Комментарии к записи ДЕ ТИ, МОЯ ДОЛЕ? отключены

Вадим Л. з Дніпра. Чимало літ минуло, відколи овдовів. Не раз і не раз пробував знайти собі половинку для душі і серця, одначе з моїх намагань нічого не вийшло чомусь. На околиці міста маю приватний дім з присадибною ділянкою. В дітей та онуків своє життя. Звертаюся до тієї самотньої ровесниці подібної долі, згодної переїхати: відгукнися! Мені трохи за 81 рік.


Олександр А. з Павлограда. 61 рік, ріст 176, вага 74, пенсіонер, у своїй хаті проживаю самотньо. Сподіваюся на вісточку від одинокої жінки, всі подробиці з’ясуємо.


Родіон С. з Дніпра. Не всім, шановна ведуча, вдається в цьому житті народитися під щасливою зіркою. Ось і я у свої 57 зостався зовсім один, але нема в тім, як я розумію, моєї провини. Напевно, занадто сором’язливий. А проте дуже хочу зустріти таку ж одиноку самотину, добропорядну жінку, котра мріє, як і я, про сімейний затишок та не бажає лишатися пустоцвітом. Мій зріст 173, худорлявий, був чорнявий, тепер геть сивий. Простий трудівник, ніяких величезних статків не маю. Щиро дякую наперед за відгук.


Олександр К. з Павлограда. Мені 43, здоровий спосіб життя, вмілі руки, приємна зовнішність. Після травми трохи кульгаю, третя група. Є житло. Розлучений, дітей нема. Буду вдячний за відгук жінці чуйній, можна з невеликою інвалідністю, для створення міцної сім’ї.


Дмитро У. з Дніпра. Цими днями, з нудьги на карантині, переглядав деякі фото з останнього дзвінка, з посвяти в студенти, і таке
відчуття, ніби часткою себе я лишив десь там… Я все ще у пошуці, тільки досвіду більше, й ні краплини ідеалізму не лишилося, деякі життєві випробування дали зрозуміти ціну тому особистому… Не вдалося зустріти «співзвучну душу», на жаль. Отже, ні шлюбного минулого, ні дітей на 38 році життя.

Інтересів чимало: книги, природа, музика. Здоровий спосіб життя. Пані Олено, може, хтось нарешті відгукнеться? Без надії сподіваюсь…


Олена Г. із Синельниківського району. 69 років, я вдова. Моя дво-кімнатка в одноповерховому будинку на п’ять квартир. Коло дому город – дві сотки. Є ще й дача, шість соток.

Недалеко від мене затока Дніпра. До селища, де мешкаю, їздить електричка Дніпро-Запоріжжя, але до мене ще треба їхати два кілометри маршруткою.

Працювала черговою на залізниці. Пенсія нормальна, на все вистачає, але що з того, як нема навіть з ким погомоніти…


Ірина К. Довго міркувала, перш ніж написати. Непевна я в успіхові, та все ж маленька надія є.

Мені 62, ще працюю, освіта вища, ріст 167, середньої статури, русява, очі зелені. Обидва сини вже самостійні, хороші, гарні. Люблю
читати, дбати про затишок у хаті та на подвір’ї. Мій дім у місті-рай-центрі неподалік від Дніпра-ріки. Мальовнича природа. Спілкуючись, можна зрозуміти більше, ніж тут написано.


Аліна В. з Дніпровського ра-‘ йону. З батьком, матір’ю і братом мешкаю у передмісті. Особисте життя не склалося, дітей нема, працюю. 48 років, зовнішність, мабуть, звичайна. Ростом висока, не худа, не повна. Буду вдячна за відгук.


Алла Ю. з Дніпра. 45 років, освіта вища, працюю, але так дуже похвалитися своєю роботою не можу. Стараюсь дотримуватися здорового способу життя. Подобаються чоловіки з почуттям гумору.


Тетяна П. з Кривого Рогу. Колись до Вашої, пані Олено, рубрики за мене писала моя бабуся, турбувалася, що не маю нареченого, а їй же так хочеться щастя внучці! З того нічого не вийшло, ніхто не відгукнувся. І ось я нарешті сама подаю про себе голос, сподіваюсь, що й собі догоджу, не лише бабусі та батькам.

Отже, мені 31, середньої статури, русява, не фарбуюся, спокійна, сором’язлива, чемна, добра. Скінчила Криворізький технікум. Маю ще й диплом вишу – Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Тугана-Барановсько-го (заочно). А працюю кухарем у шкільній їдальні, іншої роботи не шукаю, люблю цю. І мене тут шанують. На суботу і неділю їжджу в село, помагаю батькам. Подобається подорожувати. Останні незабутні враження – від перебування у Трускавці, часом буваю і в бабусі в Апостолівському районі. Сподіваюсь на відгук простого спокійного хлопця з села.

Щоб надрукуватися на нашій сторінці (виходить у кожному числі газети), пишіть так, як умієте. Але не скупіться: чим докладніше буде розказана ваша історія, ваша правда, тим більше матимете шансів на успіх.
Написане надішліть на адресу: Олені ДЕСЯТЕРИК, «Зоря», пр. Дмитра Яворницького, 18, Дніпро, 49027.
І свій лист-відгук на ту чи іншу публікацію (з указанням дати!) так само шлете мені, а я перешлю тій людині, з
якою хочете познайомитися. Індивідуального листування з дописувачами не веду. Адреси і прізвища не розголошую, не висилаю і ПРОШУ ДО РЕДАКЦІЇ НЕ ПРИЇЗДИТИ.

Рубрику веде Олена ДЕСЯТЕРИК
Поделиться: