Шашкіст із Кам’янського переміг на Чемпіонаті світу

2 года ago Зоря2 Комментарии к записи Шашкіст із Кам’янського переміг на Чемпіонаті світу отключены

Кам’янський шашкіст, майстер спорту Кирило Іванов повернувся із Чемпіонату світу з двома нагородами

«Золото» він здобув у класичній програмі, «бронзу» – у швидкій. Змагання проходили в болгарському місті Кранево серед спортсменів з обмеженими можливостями, – про це повідомили в управлінні молоді і спорту ДніпроОДА.

У класичній програмі кожному учаснику відводилося на партію по дві години. 32-річний Кирило Іванов з дев’яти шашкових поєдинків одержав перемогу в семи, залишивши позаду росіянина Володимира Гайсинського та українця Юрія Верещака.

В швидкій грі кожна партія тривала 10 хвилин. Цього разу кам’янчанин прийшов до фінішу третім, поступившись росіянину Денису Малєєву та українцю Дмитрові Мариненку.

– Ми і задоволені, і здивовані одночасно. Чесно кажучи, не розраховували на такий результат, бо Кирило останні роки лікувався і в його шашковій кар’єрі був тривалий перерив, – розказав тренер Ігор Губарєв. –

Він поринув в інтенсивні тренування восени 2016-го. І вже цієї весни став Чемпіоном Європи, тепер здобув чемпіонський титул на світових змаганнях.

Кирило Іванов – єдиний, хто презентував Дніпропетровщину у складі української збірної на міжнародних змаганнях. Йому протистояли спортсмени з Білорусі, Ізраїлю, Латвії, Молдови, Польщі, Росії, Узбекистану та України.

Інтелектуальний двобій проходив на 100-клітинковому полі, у кожного гравця – по 20 шашок.