Завершується реєстрація на обласну спартакіаду АТОвців

8 месяцев ago Зоря2 Комментарии к записи Завершується реєстрація на обласну спартакіаду АТОвців отключены

На фініші реєстрація на першу обласну спартакіаду бійців з інвалідністю. Подати заявку можна до 2 квітня. Як стати учасником, розказали в управлінні з питань учасників АТО Дніпропетровської ОДА.
– Після війни АТОвці проходять реабілітацію не тільки в оздоровчих центрах. Один із способів відновлення – спорт. Цьогоріч на Дніпропетровщині проводимо першу обласну спартакіаду для бійців з інвалідністю. У ній вже вирішили взяти учать майже 30 хлопців. Долучайтеся й ви, – запросила начальник управління Наталія Шуліка.
Серед дисциплін, у яких АТОвці зможуть спробувати свої сили, – легка атлетика, стрільба з лука, веслування на тренажерах, пауерліфтинг і плавання. Одна людина може позмагатися у двох видах спорту.
Реєстрація – за посиланням https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScWlYErrJyDUr1X1zXqF8YwqygUbbabdI4ffQrpe5pFW3AH1Q/viewform?fbclid=IwAR2LNFIbLFMRe6NZf_VHWKeBji87x5YH6iXctbb9Uj6mfKfjVXZcl3jroLc. Крім того, учасникам треба обов’язково надати довідку-дозвіл від лікаря на участь у змаганнях.
Спартакіада – 6 квітня за адресою: Дніпро, спорткомплекс «Метеор», вул. Макарова, 27а. Початок – о 10:00.
Підтримати учасників запрошуються всі охочі.