Як у Дніпрі відзначать День захисника України

1 год ago Зоря2 Комментарии к записи Як у Дніпрі відзначать День захисника України отключены

Ввечері 14 жовтня у Дніпрі відбудеться масштабне свято до Дня захисника України. Охочі відзначити цей день разом зберуться на майданчику біля найвищого флагштоку країни, на них чекає світлове шоу та великий концерт.

– Свято захисників України Дніпропетровщина відзначатиме цілий день. Програма насичена. Зранку – урочистий марш військових та виставка бойової техніки. Ввечері – концерт відомих українських груп та світлове шоу, – розповів радник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Юрій Голик.
«Родзинка» вечірньої програми – відеомепінг шоу. На великій сцені довжиною у 27 метрів розмістять екрани. На них транслюватимуть відео у форматі 3D, паралельно проходитиме лазерне шоу.
– Світлова та звукова підтримка та кілька відеоекранів створюватимуть ілюзію присутності, – пояснив Юрій Голик. – За 10 хвилин ви відчуєте тонку грань між миром і війною, побуваєте у весняному лісі Карпат і на полі битви з козаками. Разом ми згадуватимемо загиблих Героїв і захоплюватимемося міццю української армії.
На сцену вийдуть і відомі українські гурти – «Ангажемент на вівторок» та «Ot Vinta!».
Програма свята така:
18:00 – 18:10 – відкриття свята
18:10 – 18:20 – світлове 3D шоу
18:20 – 19:00 – гурт «Ангажемент на вівторок»
19.00 – 19:10 – світлове 3D шоу
19:10 – 19:40 – гурт «Ot Vinta!»
19:40 – 19:50 – світлове 3D шоу
Місце зустрічі – м. Дніпро, Соборна площа – біля флагштоку.