Відомі дніпрянки відкрили новий сезон Dnepr Fashion Weekend

2 года ago Зоря2 Комментарии к записи Відомі дніпрянки відкрили новий сезон Dnepr Fashion Weekend отключены

Дніпрянки, що досягли успіху у різних сферах, піднялися на подіум щорічного модного шоу Dnepr Fashion Weekend-2018. Брендові весняні новинки від українських дизайнерів презентували й представниці ДніпроОДА.

Показ – благодійний: виручені на аукціоні кошти підуть на підтримку жінок, які страждають від домашньої тиранії, – про це повідомляє прес-служба ДніпроОДА.
Масштабне модне шоу Dnepr Fashion Weekend-2018 традиційно проходить в історичному музеї ім. Д. Яворницького. На модній тусовці представляють авторські колекції провідні українські дизайнери – SAYYA by Luba Makarenko, MARCHI, Glow, Nekhaeva SV, Cucheryachi, Anna Muza та інші. В якості моделей виступають жінки Дніпропетровщини, які досягли успіхів у різних сферах. Середи них – і представниці ДніпроОДА, які вподобали одяг одеської дизайнерки Cucheryachi.
– В цьому одязі немає стразів, строкатих елементів і помпезності. Сукні не сковують рухів, зроблені з натуральної тканини. Вбрання підкреслює красу. Відчуваєш себе просто жінкою, – розказала директор департаменту охорони здоров’я Наталія Будяк.
Координатор Центру допомоги АТОвцям Наталія Шуліка запевняє, що від одягу віє морським вітром і свободою.

– Підтримуємо вітчизняне і популяризуємо українських дизайнерів, – зазначила вона. – Вбрання оригінальне й нешаблонне. Щоб бути модним, необов’язково мати параметри 90-60-90. Сьогодні в тренді жінки цікаві, непідробні, з родзинкою.
Цьогоріч Dnepr Fashion Weekend підтримує соціальний проект «Ти маєш опору». Виручені на благочинному аукціоні кошти спрямують на підтримку жінок, які потерпають від домашнього насилля. У попередні роки благодійні кошти отримували обласна дитяча лікарня та опіковий центр. Показами провідних українських дизайнерів можна насолоджуватися протягом трьох днів. Крім того, кожен відвідувач має можливість зазирнути у showroom та приміряти вподобані наряди.
Під час Dnepr Fashion Weekend також проходять лекції, тренінги та майстер-класи.