В Межовій завершується реконструкція стадіону

5 месяцев ago Зоря2 Комментарии к записи В Межовій завершується реконструкція стадіону отключены

Поблизу Межівської опорної школи №1 реконструюють стадіон. Пристойні умови створюють для понад 400 учнів. Підрядники вже розпланували спортивні осередки, забетонували майданчики для ігрових видів спорту, встановили сучасні тренажери.

Реконструкція стадіону Межівської опорної школи №1 триває з 2018-го.
– До цього у нас стадіон був, як у всіх: земля, трава, двоє футбольних воріт, стареньке знаряддя. Словом, привіт з радянських часів, – розказав учитель фізкультури Микола Довгоспиний. – Коли стартувала реконструкція стадіону, неймовірно зраділи. Нарешті в дітей будуть гідні умови для занять фізкультурою.
Підрядники розпланували спортивні осередки, забетонували волейбольний і баскетбольний майданчики, легкоатлетичні доріжки, підготували основу під футбольне поле. Крім того, встановили сучасні тренажери та глядацькі трибуни майже на сотню місць.
– Раніше займатися тут було ніяково. Не стадіон, а шматок землі у траві. Замість бігових доріжок – вузенька стежина. Більше того, займалися одночасно кілька класів, що теж створювало певні незручності. Зараз стадіон кардинально змінюється. У нас з’являються нові можливості, матимемо кращу спортивну форму, – розказала восьмикласниця Ліза Тараканова.
Учні переконані, на новому стадіоні досягатимуть високих спортивних результатів.
Реконструюють і Межівську опорну школу №1. Вже завершилися ремонтні роботи всередині будівлі, нині личкують фасад.