В Києві презентували туристичний потенціал Дніпропетровщини

2 года ago Зоря2 Комментарии к записи В Києві презентували туристичний потенціал Дніпропетровщини отключены

Індустріальні, історичні, ділові, космічні, зелені та водно-спортивні маршрути пропонує наша область українським та іноземним туристам. Потенціал області на міжнародній виставці UITT’2018 у столиці презентувала радник голови ДніпроОДА Ольга Горб.

– Доводимо, що Дніпропетровщина – не лише промисловий регіон. Це також відкритий майданчик для дитячих, родинних фестів, міжнародних бізнес-форумів. Нам є чим здивувати гостей, – зазначила Ольга Горб.
Серед «родзинок» області, зокрема, костел Святого Миколая у Кам’янському, барочні козацькі церкви у селі Китайгород. З історичною спадщиною Дніпропетровщини гостей знайомлять за допомогою фестів.

– Нікопольщина готує цікаві заходи. Зокрема, запрошуємо 22 квітня на фест «Богдан Хмельницький. Народження держави». Будуть показові козацькі бої, реконструкція бою з поляками, пісні, національні страви, – сказав директор туристичного агентства «7 січей» Олег Фельдман.
Досить розвинений і промисловий туризм.
– Замки та хати-мазанки бачили багато людей, а ось як ллється рідка сталь чи працюють роботи – ні. Ми запрошуємо людей на безкоштовні екскурсії нашим заводом, – зазначила прес-секретар компанії «Інтерпайп» Неля Шевченко.
Цілий цикл унікальних індустріальних маршрутів презентували на виставці й представники Кривого Рогу.
Окрема увага приділялася еконапрямку та ноу-хау об’єктам.
– Я знаю, що на Дніпропетровщині народився унікальний історик – Дмитро Яворницький. Він єдиний, хто описав повну історію запорізького козацтва. А ось з самим регіоном погано знайомий. Розумію, що він цікавий і варто його відвідати, – сказав відвідувач виставки, екскурсовод Андрій Чубах.
XXIV міжнародна виставка UITT ‘2018 «УКРАЇНА – ПОДОРОЖІ І ТУРИЗМ» проходила в Києві наприкінці березня. Її учасниками стали представники туристичних організацій, готелів, санаторіїв, курортів, авіаліній та аеропортів, а також дипломатичних установ, міністерств і відомств з України та понад 30 країн світу.