У Святовасилівці завершується реконструкція школи

10 месяцев ago Зоря2 Комментарии к записи У Святовасилівці завершується реконструкція школи отключены

Різнокольорові класи та коридори, сучасні меблі та багатофункціональне обладнання. Все це – для 230 учнів сільської школи у Святовасилівці. Її оновлюють вперше за понад 45 років. Про це повідомили у прес-службі Дніпропетровської облдержадміністрації.
Подив та захват, – так описують свої емоції від капремонта Святовасилівської школи учні. Наразі навчальний заклад – не впізнати.
– Дуже гарні класи та коридори, інтерактивна дошка є, тепло і комфортно. Тепер дуже хочеться сюди ходити. Коли вперше побачили все це, робили селфі, – сказала учениця 6-го класу Святовасилівської школи Анна Рожек.
Роботи у Святовасилівці підрядники розпочали 2018-го. Нині вони – на фініші. Вже замінили комунікації, вікна, дах та двері. Всередині – облаштували нову підлогу та пофарбували стіни. У кожному класі – яскраві акценти – кольорова стіна та двері.
– Школа вже має абсолютно інший вигляд. Таке враження, що вона заново збудована. Між «до» і «після» капремонту – суттєва різниця, – радіє директор Святовасилівської школи Ольга Мінаєва. – Приміщення були сірими та холодними, а зараз – яскраві, кольорові, сучасні. Нині продовжуємо отримувати нові меблі та обладнання.
Вже на фініші – роботи у їдальні та спортивній залі.
Оновлюють і зовнішній вигляд шкільної будівлі. Утеплили фасад, встановлюють фіброплитку – вона – різнокольорова. Поряд зі школою реконструюють стадіон. Роботи проводяться обласним коштом.