У Софіївці триває реконструкція районної ДЮСШ

1 год ago Зоря2 Комментарии к записи У Софіївці триває реконструкція районної ДЮСШ отключены

У Софіївці продовжується реконструкція районної дитячо-юнацької спортивної школи обласним коштом. Роботи тривають більше двох місяців. Підрядники вже вирили котлован під фундамент нового стадіону. Оновлення спортоб’єкту відбувається вперше за півстоліття. Про це повідомляє прес-служба ДніпроОДА.

Створення сучасної бази для занять спортом – давня мрія місцевих мешканців. Приміщення, у якому тренувалися важкоатлети, прийшло в занепад. Футбол і баскетбол змушені були проводити у шкільних спортзалах. Футбольне поле ніколи не знало поливу, а бігові доріжки потрощило коріння дерев.
– Наразі ведеться, можна сказати, капітальне будівництво. Уже вирили котлован під фундамент нового стадіону. Демонтували старе адміністративне приміщення – на його місці збудують нове. Тут буде кімната для настільного тенісу, роздягальні з душовими, тренерські, медпункт, зал важкої атлетики, – розказав директор Софіївської ДЮСШ Віталій Рященко.
До того ж на стадіоні прокладуть нові бігові доріжки, облаштують два футбольні поля зі штучним покриттям, волейбольний та баскетбольний майданчики, ями для стрибків у довжину, встановлять трибуни на 900 місць.
Таким перемінам радіє п’ятнадцятирічний Олег Гончаров. У ДЮСШ хлопець відвідує футбольну секцію.
– Раніше грати на стадіоні було некомфортно. Поверхня нерівна. Хочеш нормально вдарити м’яча, а він підскакує на горбах і летить не туди, куди потрібно, – поділився юний футболіст. – Сподіваюся, на новенькому полі гратиметься класно. Уже кортить вийти на нього.
Вихованці спортшколи переконані: на такому полі буде престижно проводити і районні, і обласні змагання.
Зараз у Софіївській ДЮСШ виховуються 400 дітей. Для них – футбол, баскетбол і важка атлетика. Після реконструкції кількість секцій планують розширити.