У Широківському районі реконструюють опорну школу

2 месяца ago Зоря2 Комментарии к записи У Широківському районі реконструюють опорну школу отключены

У Широківському районі осучаснюють Карпівську опорну школу. На сьогодні її оновили вже наполовину. Окремий акцент – на енергоефективності та яскравості.

Карпівська опорна школа «прощається» із радянською епохою. Торік вона відсвяткувала 50 – до ювілею отримала реконструкцію. У закладі кажуть, місцевим коштом хоч і проводили ремонти, однак здебільшого косметичні. Такий масштабний – вперше.
– Чесно кажучи, спочатку було лячно. Все таке яскраве, незвичне. Просто ми звикли більш до пастельних тонів. Але згодом призвичаїлися. І головне – діти стали краще сприймати насичені кольори. Таке забарвлення надихає на творчість та пробуджує активність, – поділилася спостереженнями заступниця директора Карпівської школи Вікторія Шевченко.
Перш ніж майнути на літні канікули, учні вже встигли позайматися в нових комфортних умовах. Зокрема, соковитими кольорами «дихає» другий поверх школи, де займаються учні 5-11 класів. У кабінетах гуманітарного профілю переважає зелений колір, природничо-математичного – помаранчевий, а у класах творчості – червоний.
Нове обладнання, яким облаштовують класи, полегшує навчальний процес і підвищує якість освіти. У вчителів з’являється більше можливостей, аби донести матеріал у небанальній формі, в учнів – більше зацікавленості.
– У цих умовах стало цікавіше вчитися. З’явилися інтерактивні дошки. Починаєш бачити світ навколо себе по-іншому. Розумієш глибше ті чи інші процеси. Дивишся, як змінюється школа, і не віриш, що це відбувається саме з нею. Здається, що це школа не в селі, а десь у місті, – розказала 11-річна Марія Підгайна.
У закладі облаштували тренажерний зал: він готовий приймати охочих качати м’язи. А ось будівництво пришкільного стадіону – поки що в проєкті.
Реконструкція – у розпалі. Всередині підрядники проводять демонтажні роботи на першому поверсі, ззовні – утеплюють та облицьовують панелями фасад.
Усього в Карпівській опорній школі навчаються понад 200 учнів.