У реабілітаційного центру для АТОвців запрацювало нове обладнання

2 года ago Зоря2 Комментарии к записи У реабілітаційного центру для АТОвців запрацювало нове обладнання отключены

У реабілітаційному центрі для АТОвців умови стали ще комфортнішими. Зокрема, у фізіотерапевтичному відділенні запрацювали сучасні апарати – для лімфодренажу й магнітотерапії.

Новітнє обладнання, яке вже покращує здоров’я та відновлює сили демобілізованих бійців,  з’явилося у фізіотерапевтичному відділенні. Тепер для усунення набряків і покращення кровообігу кінцівок при варикозній хворобі застосовують апарат лімфодренажу тканин.
– На лімфатичну систему людини вливає повітря під тиском, яке подається на спеціальні манжети. У результаті з тканин видавлюються надлишки позаклітинної рідини. Це такий собі масаж, що виконується не вручну, а за допомогою спеціального устаткування, – розказала завідуюча відділенням Вікторія Казка.
Процедура абсолютна безболісна. Навпаки, бійці отримують неабияке задоволення від здавлювання окружності ніг.
– Після процедури відчувається приємна легкість у ногах, зменшується об’єм, зникає біль. Прилад працює як розслаблюючий масаж, – сказав АТОвець Микола, який проходить реабілітацію після операції на нижніх кінцівках.
Спазмолітичну, знеболювальну й заспокійливу дію має ще один апарат – високочастотної магнітотерапії. Він глибоко прогріває уражені органи, поліпшує кровоток і захисні функції організму, нормалізує роботу нервової, серцево-судинної й ендокринної системи.
– Під час процедури ніякого дискомфорту. Просто лежиш і насолоджуєшся. Потім відчуваєш неабиякий прилив енергії, – поділився демобілізований Анатолій Бобровський, який вже вдруге проходить реабілітацію в Центрі.
Новітнє обладнання придбали обласним коштом.
– Фахівці закладу орієнтуються на європейський досвід і застосовують комплексний підхід у відновленні здоров’я бійців. Постраждалі під час бойових дій отримують медичну, фізіотерапевтичну та психологічну допомогу. 18-денний курс безкоштовний, – наголосила радник голови ДніпроОДА Ольга Горб.
Реабілітаційний центр для АТОвців відкрили у грудні 2015-го. Оздоровлення можуть пройти й рідні загиблих бійців. За направленням слід звернутися до сімейного лікаря або в Центр реабілітації у Дніпрі на пл. Соборній, 14.