У Нікополі стару будівлю реконструюють під дитячу лікарню

8 месяцев ago Зоря2 Комментарии к записи У Нікополі стару будівлю реконструюють під дитячу лікарню отключены

У Нікополі стару триповерхову будівлю колишньої поліклініки реконструюють під дитячу лікарню. Це буде медзаклад, якого нікопольчани ніколи не мали, однак мріяли про нього не один десяток років. Стаціонарне відділення буде розраховане на 40 місць, а поліклініка зможе приймати у зміну до 200 маленьких пацієнтів. Про це повідомила прес-служба ДніпроОДА.

У 150-тисячному Нікополі дитяча лікарня ніколи не мала окремого приміщення. До тепер її відділення «розкидані» по місту. Це створює неабиякі незручності, нарікають пацієнти.
– Нікопольчани мріють про єдиний комплекс дитячої лікарні з кінця 80-х років. Тоді був практично розроблений проект. Однак планам не судилося здійснитися. У 2000-х була друга спроба реанімувати проект. Але й вона не увінчалася успіхом. Сподіваємося, уже втретє вдасться довести справу до кінця, – поділився головний лікар дитячої міської лікарні В’ячеслав Мальгін.
Наразі під дитячу лікарню реконструюють стару триповерхову будівлю на пр. Трубників, 47, де раніше розташовувалася місцева поліклініка.
Роботи тривають з весни 2018-го. За цей час підрядники утеплили й пофарбували фасад, замінили покрівлю й опалення, провели комунікації. Для створення комфортного мікроклімату в приміщеннях обладнали спеціальну систему вентиляції.
Всередині – оздоблювальні роботи. З третього поверху проклали додатковий шлях евакуації. Окремі двірні отвори розширюють, укріплюють балки. Від старої будівлі залишиться тільки стара юридична адреса. До літа основні роботи мають бути завершені. Потім приведуть до ладу прилеглу територію: навколо лікарні розіб’ють невеликий комфортний парк.
Після реконструкції в лікарні працюватимуть лабораторія, консультаційно-діагностичне та стерилізаційне відділення. На другому поверсі – стаціонар: палати будуть розраховані на 2-3 пацієнтів.
У закладі діти проходитимуть комплексне обстеження, тут їм надаватимуть кваліфіковану допомогу всі необхідні вузькопрофільні фахівці. Планується, що заклад обслуговуватиме не тільки Нікополь, а й прилеглі населені пункти.