У Кривому Розі запрошують на безкоштовну екскурсію

1 год ago Зоря2 Комментарии к записи У Кривому Розі запрошують на безкоштовну екскурсію отключены

У Кривому Розі запрошують на безкоштовну нічну екскурсію центром міста, присвячену Всесвітньому Дню туризму – 27 вересня.

Екскурсія «Проспектом Поштовим» – це краєзнавча екскурсія по центральній частині Кривого Рогу. У програмі – ознайомлення та огляд історичних пам’яток та цікавих місць проспекту Поштового (колишнього проспекту К. Маркса). Не оминає маршрут і сьогодення історичного центру міста.
Святкову екскурсію проведуть відразу кілька відомих криворізьких екскурсоводів. Вона розроблена за книгою місцевого краєзнавця Ігоря Рукавіцина “Исторический путеводитель по Почтовой”. Передбачається також відвідування його приватної галереї «Культурна Альтернатива» та центру «Шанувальники Криворізької старовини».
Родзинкою екскурсії стане презентація нових книг про Кривий Ріг: “Исторический путеводитель по Почтовой” (автор І. Рукавіцин, 2017 р.), «Подземное поднебесье» (автори Григорій Туренко та Юрій Олійник, 2018 р.), «Легенда о пропавших рудокопах» (автор Ігор Рукавіцин, 2018 р.). Передбачена зустріч з авторами цих видань.
Збір екскурсантів о 18.45 на площі Визволення біля танку. Тривалість екскурсії – 2 години. Вхід вільний.