У Кам’янському відкрилася масштабна фотовиставка

1 год ago Зоря2 Комментарии к записи У Кам’янському відкрилася масштабна фотовиставка отключены

Близько 400 робіт, 60 авторів, – у Музеї історії міста Кам’янське відкрилася масштабна фотовиставка «Сучасність. Без купюр». Вона безкоштовна. Про це повідомили в управлінні культури, національностей і релігій Дніпропетровської облдержадміністрації.

– Ця виставка – спільний проект ДніпроОДА, музею українського живопису Дніпра та Департаменту з гуманітарних питань Кам’янської міської ради. Чи не вперше за роки незалежної України, вона зібрала фотохудожників із усієї Дніпропетровщини. У талановитих, різнопланових фотографів є можливість продемонструвати власний погляд на життя, проілюструвати картинку «сучасної» України та світу, – повідомила начальник обласного управління культури, національностей і релігій Наталія Першина.
Жодного поділу, градації чи конкретних вимог для учасників – лише професіоналізм! Гра світла й тіні, колір і чорно-біле звучання – миттєвості життя в одному кадрі. Це «Сучасність. Без купюр». Кожен із 60-ти авторів подав на виставку свої найулюбленіші, найяскравіші світлини, в яких пульсує історія, думка, емоція.
– Ми зібрали інформативні, життєстверджуючі, поетичні, філософські, медитативні, різножанрові та різнопланові фотошедеври, – говорить куратор виставки Олексій Шпак.
Серед авторів – фотографи Національної спілки фотохудожників України, фотомитці Дніпра, Кам’янського, Кривого Рога, Губиніхи, Новомосковська, Жовтих Вод та інших міст регіону. Крім того, виставка у Кам’янському доповнена серією робіт фотохудожника Павла Маменка.
Фотовиставка «Сучасність. Без купюр» вже побувала Дніпрі. В музеї історії міста Кам’янське вона працюватиме до 10 вересня 2018 року. Адреса: проспект Свободи, 39.