У Кам’янському будують спорткомплекс міжнародного рівня

6 месяцев ago Зоря2 Комментарии к записи У Кам’янському будують спорткомплекс міжнародного рівня отключены

Баскетбольний паркет рівня NBA та сертифіковані тенісні корти міжнародного зразка, все це – у раніше занедбаній будівлі Кам’янського спортивного комплексу «Прометей». Сучасний і комфортний простір для тренувань створюють обласним коштом. Нині роботи – на фініші.

Головний корпус спортивного комплексу звели у 1973-му. До 2018-го – жодного капітального ремонту.
-Будівля просто «розповзалась» – у стінах були такі дірки, що рука пролазила! – згадує директор СК «Прометей» Володимир Логвін. – Фундамент просів, застаріли всі комунікації.
Нове життя у заклад вдихнула обласна влада. Менше, ніж за рік півстолітню будівлю – не впізнати.
Підрядники зробили арматурний пояс, яким буквально «стягнули» зовнішні стіни. Заповнили пустоти під фундаментом. Замінили електромережу, вентиляцію, системи опалення, водопостачання, водовідведення та каналізації. Оновили фойе та коридори – тепер там світло і затишно.
Для тренувань – три зали. У двох – тенісні корти. Там облаштовують покриття міжнародного зразка, вже завершують фарбувати.
-Тут надсучасне покриття, одне із кращих у світі. Секрет у його складі – спочатку уклали ідеально рівну бетонну стяжку, на яку почергово нанесли 11 шарів спеціальної фарби. На кожен корт ми отримаємо сертифікат. Це дозволить тренувати як початківців, так і професіоналів. А ще – проводити турніри міжнародного рівня, – сказав тренер із тенісу СК «Прометей» Михайло Шакунов.
Центральний спортзал – для різних видів спорту – баскетболу, волейболу, гімнастики, черлідингу, тенісу. Там встановили трибуни на 780 місць, електронні табло.
«Родзинка» залу – унікальний для України професійний паркет. Його замовляли у США. Покриття відповідає стандартам Національної баскетбольної асоціації (NBA). Тепер там можна проводити змагання найвищого рівня.
Реконструювали роздягальні та душові, сходинки. На другому поверсі відкрили спорт-кафе.
Нині завершується утеплення фасаду, згодом підрядники стануть до осучаснення літніх кортів комплексу.
У спорткомплексі займаються понад 600 дітей.