У Дніпрі відбувся дитячо-молодіжний фестиваль

8 месяцев ago Зоря2 Комментарии к записи У Дніпрі відбувся дитячо-молодіжний фестиваль отключены

У Дніпрі, в парку ім. Т. Г. Шевченка, минулими вихідними відбувся дитячо-молодіжний національно-патріотичний фестиваль «Моє позашкілля». На святі 20 комунальних позашкільних навчальних закладів Дніпровської міської ради в інтерактивному форматі знайомили зі своєю діяльністю гостей заходу.

– Ідея інтерактивної демонстрації позашкільної освіти в одному місці належить директорам позашкільних закладів. Тобто дитина, яка ще не визначилася з тим заняттям, яке їй було б цікаве, може прийти на свято і спробувати себе у будь-якому напрямі: технічному, натуралістичному, спортивному, творчому, туристичному, танцювальному тощо. Відповідно, таке дозвілля стане корисним і для батьків, що можуть познайомитися з керівниками позашкільних навчальних закладів міста і одразу записати дитину до гуртка, який сподобався. Паралельно на сцені відбувається концерт, що складається з візитівок кожного закладу. Адже хочеться показати не тільки колективи, які звикли до виступів, а й такі, що беруть участь лише у виставках, наприклад. Загалом же це справжнє сімейне свято, – розповіла заступниця директора-начальниця управління молоді, позашкільної освіти та національно-патріотичного виховання департаменту гуманітарної політики Дніпровської міськради Дар’я Біла.
Цікавинкою фестивалю є те, що діти, які беруть участь у майстер-класах, за свої старання отримують спеціальні жетони. Потім вони можуть обміняти їх на подарунки.
– Я навчаю дітей витинанки, оригамі, квілінгу. Ми плетемо, вишиваємо, в’яжемо. У гурток ходить 15 дітей віком від 6 до 16 років. Вони старанно виконують усі завдання, а головне – роблять це з любов’ю. Вважаю, що дітей потрібно навчати краси, а тим паче такої, яку вони можуть створювати своїми руками, – розказала керівниця гуртка «Школа забутих мистецтв» КПНЗ «Центр позашкільної роботи № 2» Дніпровської міської ради Тамара Брам.
Мешканець Дніпра Юрій прийшов на фестиваль разом із дочкою та сином. Каже, що подібні заходи є не тільки цікавими, а ще й корисними.
– Я вважаю, що дітей потрібно відволікати від вулиць і соцмереж, прищеплювати їм творчі здібності, робити сильнішими завдяки спорту. А фестиваль дає можливість дізнатися більше про гуртки та творчі колективи, де дитина може проводити дозвілля, розвиваючись і спілкуючись з однолітками, – сказав чоловік.
Під час фестивалю батьки разом із дітьми брали участь у різноманітних розіграшах подарунків, мали змогу отримати необхідну інформацію щодо позашкільних навчальних закладів міста, а також зробити яскраві світлини у спеціально облаштованих фотозонах.
Загалом у Дніпрі працюють 20 комунальних позашкільних навчальних закладів. Протягом навчального року там проводять дозвілля близько 23,5 тисяч вихованців.

Поделиться: